Wpis z mikrobloga

@kondzio1950g: tak bo rozmawiam z ludźmi spoza wykopu, bo skąd niby mają to wiedzieć, nie licząc wypowiedzi malika, ty serio myślisz, że wykop jest siedliskiem osób niemających 20 zł, gdyby większość widzów nitra wiedziało o strumyku to by go odpaliło przez strumyk i
@kondzio1950g: no dadzą ale gdyby te 10 latki wiedziały o strumyku to oglądałoby na strumyku, wy myślicie, że wykopki z czego żyją? To jest 20 zł oni to robią tylko dlatego, że są chciwi
@kondzio1950g: Nie tylko. Znam dwie osoby po 40 lat, ktore maja wlasne rodziny, domy i firmy. Te osoby ogladaja fame mma i sa wielkimi fanami murana. Skoro 2 osoby, ktory czesto nie korzystaja z internetu, maja po 40 lat sa za muranami, to pewnie znajdzie sie i kilka tysiecy podobnych. Dodam tez, ze miran przyciaga osoby ktore go nie lubia. Ludzia kupuja ppv aby zobaczyc jak jaca dostaje lomot. Czy wybserio
@Bragzii: wszyscy oglądają na strumyku, a jakoś sprzedaż się zgadza, kiedy niby serwery #!$%@?ło? Nigdy nie słyszałem o takim problemie, choć za fejm płacę, z innymi nigdy problemu na strumyku nie było
@mewten: Ja wiem o strumyku od dawna, a zawsze Fame czy HL kupuje. Prime tylko oglądam na strumyku, bo mnie na pierwszej gali #!$%@? jak wykupiłem ppv. Widząc czasem, jakie straszne głupoty i obrzydliwe naciągane argumenty ludzie piszą na wykopie naprawdę zastanawiam się, czy te 10 latki z yt nie przewyższają ich w iq. Ten post jest tego idealnym przykładem. Wiadomo, że Jaca jest tu wielbiony, ale jest on już bez
@iPawen: a skąd wiesz o strumyku, jeśli można spytać, ja słyszałem z wykopu i nigdzie indziej jego tematu nie widziałem, aż do malika, więc ja osobiście bym o strumyku nie wiedział. Nawet jak nie lubisz jacka to nw w jaki sposób lepszym wyborem dla WIDZA jest nitro, on nie wniósł nic, pokazuje się źle na konfach i na walkach, a to, co jest lepsze dla FEJMU żadnego widza nie powinno interesować,