Wpis z mikrobloga

@juin: a na Podlasiu są szeptuchy xD
Ale jakoś w Białymstoku leczą normalni lekarze.
Argument z dudy - nawet nie pytałem, a już wiem na kogo głosujesz xD
  • Odpowiedz
@juin: jeżeli państwo nie potrafi zapewnić im dobrych warunków pracy, a w przypadku strajku uruchamia telewizje publiczną do szczucia na lekarzy to ja im się w ogóle nie dziwie też bym stąd uciekał nie wyobrażam sobie, że pracuje po kilkanaście godzin i wypruwam sobie żyły, a jakaś głupia k*rwa po KULU w odpowiedzi na moje prośby/żądania wygania mnie z własnego kraju i mówi, że jak chcą to niech jadą za granice,
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: A politycy którzy rządzą od lat i nie są wstanie stworzyć normalego systemu ekonomiczno-prawnego w którym można żyć bez stresu i się rozwijać powinni oddać swoje majątki i gnić w więzieniu.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Jeszcze wyjdzie, że nikt nawet nie będzie chciał studiować medycyny w Polsce, co zagraniczne uczelnie z chęcią zaczną wykorzystywać, kusząc atrakcyjnymi stypendiami. A Polska pozostanie z niczym.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: małe masz pojęcie o świecie? Na zachodzie nie strajkują?

Jakim krajem nas porownujesz, z top 10? A jaką my będziemy mieli siłę przebicia z ich rynkami?

Jakie proponujesz rozwiązanie na lekarzy w Polsce - dla siebie i swojej rodziny - w przyszłości?

Czy jednak sam myślisz o emigracji, w zwiazku z czym masz już wywalone co tu będzie?
  • Odpowiedz
@Kotouak: podciagasz mnie pod politykę no to jedziesz: jest / będzie problem z lekarzami ( teza oczywista czy trzeba wykazać ?)rozwiązania KO? Hołowni,SLD, konfy- jak oni myślą? Bo przyznam że nie wiem ¯\_(ツ)_/¯. W moich czasach była tylko emigracja.
  • Odpowiedz
@juin: pytaj rzecznika KO ¯\_(ツ)_/¯

Moja osobista opinia: wyłożyć pieniądze i zachęcić polskich lekarzy do pozostania, najlepiej godnymi warunkami pracy
Forsę można zabrać np z funduszu kościelnego

No i oczywiście lekarze imigranci to też cenny zasób
  • Odpowiedz