Wpis z mikrobloga

Oho, już się zjechała rodzinka fajnopolaków i pierwszy lepszy temat cen kwiatów zwalili na PIS. Ludzie dalej nie widzą że to jest międzynarodowy spisek, partia nie ma znaczenia. Wielu polityków jest w to umoczonych.

Wykańczanie przedsiębiorców i tzw. "klasy średniej" ma miejsce w większości krajów na świecie. Poleciłem im poczytać na temat Agendy 2030 to stwierdzili że to teoria spiskowa xD Pięknie wytresowane owce. Oczywiście chwalili się że już są po czwartej iniekcji preparatu.

#bekazlewactwa #swietozmarlych #inflacja #gospodarka #ekonomia #polityka
Pobierz Viado - Oho, już się zjechała rodzinka fajnopolaków i pierwszy lepszy temat cen kwiat...
źródło: comment_1667298293DzNhiZ90RT0Uo5dYnc6bog.jpg
  • 18
@jankes83 bo jest to w pewnym sensie międzynarodowy spisek. Wszystkie największe partie polityczne w krajach takich jak polska i mniejszych są zalobbowane przez interesy i władzę z innych państw zewnętrznych.
Przykłady u nas:
PiS -> USA, W. Brytania
PO/KO -> Niemcy
Konfederacja -> Rosja
Itd.

Suwerenność to iluzja, a demokracja to w dużej mierze fikcja (choć nie całkowicie). I tak to się kręci. Polityka jest dla bogaczy, a nie dla roboli z
merytoryczne


@Ksut_Melodi: rozmowa z szurem na MERYTORYCZNE argumenty xD
PO to partia proeuropejska. Nie ukrywa tego, jest zwolennikiem integracji UE. Jeśli dla kogoś jest to proniemieckość, to co ja mogę powiedzieć xD starczy
PiS to konserwatywne spady. Ich proamerykańskość wynikała z Trumpa. Za Obamy i Bidena przed wojną, stosunki z USA były złe. A UK to po prostu partia konserwatywna rządząca, która ma #!$%@? co robi PiS, bo wyszli z UE.
@Jakovv hahahha i gość pojechał ogólnikami utartymi w mediach i typowej proplatformiarskiej propagandzie i tyle dyskuski. I standardowo wyzywanie od szurów kiedy tylko pojawi się coś nowego, niepopularnego i nie w interesie jego ulubionej partii najkompetentniejszych i najlepszych patriotów polskich platformiarzy :D

Ludzie dzielą się na tych którzy wierzą ślepo w jakieś demokratyczne utopie i na tych, którzy wiedzą, że jeśli świat działa w jakiś sposób to w taki, że najbogatsi zabezpieczają
@Ksut_Melodi: No bo właśnie założyłem czapeczkę i przestało na mnie działać promieniowanie z satelitów. Ty myślisz, że bez powodu tyle nad nami lata? Oni nas kontrolują? Dlaczego nie powiedzą prawdy o HAARP albo o MKULTRA. No chyba im nie wierzysz. żal mi ciebie, jesz papkę, którą ci podają. WYŁONCZ TIWI, WŁONCZ MYŚLENIE
@Ksut_Melodi: Nawet jeżeli istnieje ten mityczny międzynarodowy spisek, to jest nam pod nim lepiej niż w alternatywnych narodowych społeczeństwach typu Rosja czy Chiny. I nawet jeżeli rządzi paru bogatych ludzi, to wolę żeby rządzili bogaci niż biedni. Wolę jak moim „problemem” jest gej na netflixie, niż głód. Ty pewnie też, skoro mimo takich twierdzeń nie opuszczasz tych narodów ogarniętych spiskiem.
@adrian1207 nie oceniałem tych rządów pod względem moralnym i nie powiedziałem wprost, że jest to międzynarodowy spisek. Powiedziałm tylko tyle, że uogólniając i upraszczając możnaby tak powiedzieć. To z rotschildami dokleił mi ten typek co chciał ze mnie zrobić szura, a hierarchie społeczne na zachodzie i interesy, wpływy, są o wiele bardziej skomplikowane.
Tylko, że w tym skomplikowaniu i mnogości ,,lepszych" i ,,gorszych" jest jedna stałość - pewne interesy i wpływy są
@Ksut_Melodi oczywiścir wykopki to debile i na hasło ,,szur" będą plusować tego jakby demagoga co mnie od szurów wyzywa, a przedstawia do skraju uproszczoną wizję rzeczywistości i do bólu utarte slogany takie jak, że niby PO to partia prounijna i tyle. Otóż pis też jest prounijny. Różnica tylko taka, że PO na dodatek jest też proniemieckie, a PIS już nie. I stąd ten cały jazgot o KPO w tv.
@Ksut_Melodi: Nic osobistego, ale z Twojego długiego wpisu trochę mało wynika. Chyba jesteś młody i masz jeszcze takie spostrzeżenia na zasadzie „coś jest nie tak, ale nie do końca wiem co”. Nie mówisz spisek, ale można tak powiedzieć. Zgadzasz się ze mną, ale kij ma dwa końce i w sumie to nie. Rządy są najmądrzejsze, ale w sumie to prowadzą do zguby. Przebija się przez te wypowiedz takie młode zamieszanie w
@adrian1207 tak jestem młody i przyznam Ci tu rację co do Twojej oceny, że sam jeszcze nie wiem do końca co i jak bo nie mam takich informacji. Nikt mnie tego nie uczył, więc mogę się tylko domyślać. Tego tam wyżej od szurów też nikt pewnie takich rzeczy nie uczył więc powtarza medialne, popularne hasła. Z samym lobbowaniem partii PiS przez USA np mogłem nie strzelić i tutaj jest trochę szurstwa.

Z
@adrian1207 mi jest osobiście ciężko w to uwierzyć, że ktoś wspierałby Cię bezinteresownie w polityce. Wydaje mi się to wbrew logice bo nie od tego jest polityla. Dlatego pisałem tam o ,,zabezpieczaniu" swoich interesów przez największych i najbardziej wpływowych i przez najsilniejsze gospodarczo państwa. Nie wierzę, że jakiekolwiek wsparcie idzie gdziekolwiek za darmo i tylko dlatego, że ,,a bo się przyjaźnimy, frriends forever, wspólne wartości zachodnie" - irracjonalne dla mnie.
@Ksut_Melodi: jasne, jesteśmy pod butem, zawsze będziemy, jesteśmy małym krajem na wschodzie Europy, jesteśmy jak jeden stan w USA, jeden z 50, wiec dlaczego mielibyśmy mieć w zarządzaniu światem większy udział. Trzeba to zaakceptować i nie ma co z tym walczyć. Na „szczycie” nigdy nie będziesz, co lepsze nigdy się nie dowiesz czy ten „szczyt” w ogóle istnieje, a zastanawianie się czy ludzie tam rozumieją świat jest jak zastanawianie się co