Wpis z mikrobloga

nie wiem czy też to zauważyliście, ale większość ludzi woli stać w kilometrowych kolejkach do kasy niż użyć kasy samoobsługowej. z czego to wynika? ze strachu przed nowymi rzeczami? wczoraj byłem w biedronce, przepełniona, bo wiadomo, było wolne, więc wszyscy rzucili się do sklepów, i co widzę? kolejki do 4 otwartych kas jak za komuny, a przy samoobsługowych kasach 2 osoby xD
wiem, ze niektorzy robia duze zakupy, wiec wtedy meczenie sie z nimi przy samoobslugowej mija sie z celem, ale czesto ludzie stoja z 2-3 rzeczami i jeszcze narzekaja, ze pracownicy z kas podchodza do tych samoobslugowych by pomoc klientom xD
#biedronka #lidl #zabka #markety
m.....2 - nie wiem czy też to zauważyliście, ale większość ludzi woli stać w kilometr...

źródło: comment_1667292530TtMSATteagB05c8b27kywL.jpg

Pobierz
  • 316
  • Odpowiedz
najbardziej hardkorowa teza jaką słyszałem to że ludzie w cenie zakupów oczekują bycia obsłużonym i nie będą w tym wyręczać kasjerów xD


@Obiekcik: ale dlaczego "słyszałem", takich idiotów choćby w tym wątku masz co najmniej kilku. XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mt1t29r2: korzystałbym gdyby:
1. Platnosc gotówką - najważniejsze
2. Upośledzone wprowadzanie rzeczy na wagę, gdzie i tak trzeba czekać na pracownika
3. Alko (raz/dwa w tygodniu jakieś piwerko czy coś)
  • Odpowiedz
@mt1t29r2:

wczoraj byłem w biedronce, przepełniona, bo wiadomo, było wolne, więc wszyscy rzucili się do sklepów, i co widzę? kolejki do 4 otwartych kas jak za komuny, a przy samoobsługowych kasach 2 osoby xD


Ja zazwyczaj widzę kolejki do obu kas: samoobsługowej i zwykłej. Do samoobsługowej nie ma sensu iść, bo ludzie kasują swoje zakupy znacznie wolniej niż kasjerzy (do tego dochodzą problemy typu zatwierdzeniem alko itd.), a wózki mają tak
  • Odpowiedz
@mt1t29r2 Ja to ze zdziwieniem patrzę na ludzi, którzy tego obsługiwać nie umieją. Przecież wszystkie informacje są podane na ekranie i na dodatek czytane przez Ivone czy coś w ten deseń. Nawet Biedronka już z rigczem i 90% przypadków, jakiś pracownik stoi przy tych kasach albo w pobliżu.
  • Odpowiedz
@mt1t29r2 Bo biedronkowa i lidlowe kasy są upośledzone. Ja nie chodzę bo częściej mam gotówkę, ale jak już tam robię to zawsze jest problem. A zanim pani podejdzie kliknąć to już dawno bym na zwykłej to zrobił. No i kiedyś kasę mi wzięło z konta, a kasa tego nie ogarnęła i miałem imbę z kierowniczka.
Natomiast polecam kasy w Carrefour. I gotówka zapłacisz i jeszcze nigdy problemu z nimi nie miałem. A
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: Ja stoję do zwykłej kasy z powodu takie drogi kolego ze nie jestem zatrudniony jako kasjer i jeśli sklep chce aby wykonywał prace za która należy się zapłata, to może dać jakaś promocje jakaś zniżkę czy coś z korzystania z kas samoobsługowych. Po co mam robić za frajera i zabierać innym prace? jeszcze trochę to niektórzy będą pomagać palety rozładowywać.
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: Z tego, że mam w dupie robienie roboty za ludzi którzy tam są. Poza tym wolę płacić gotówką. Jak mam kilka rzeczy to czasem podejdę do samoobsługowej, a jak koszyk to co się będę męczył
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: Ja do zwykłej kasy podchodzę jak mam zapłacić gotówką a tak to zawsze do samoobsługówcych mimo że często coś tam się #!$%@? to i tak lepiej niż stac w kolejce
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: bo mi się nie chcę. jeszcze tego brakuje, żebym szedł do sklepu, uważał na etykiety "2+1", płacił w uj wysokie ceny i jeszcze sam się obsługiwał.
  • Odpowiedz