Wpis z mikrobloga

nie wiem czy też to zauważyliście, ale większość ludzi woli stać w kilometrowych kolejkach do kasy niż użyć kasy samoobsługowej. z czego to wynika? ze strachu przed nowymi rzeczami? wczoraj byłem w biedronce, przepełniona, bo wiadomo, było wolne, więc wszyscy rzucili się do sklepów, i co widzę? kolejki do 4 otwartych kas jak za komuny, a przy samoobsługowych kasach 2 osoby xD
wiem, ze niektorzy robia duze zakupy, wiec wtedy meczenie sie z nimi przy samoobslugowej mija sie z celem, ale czesto ludzie stoja z 2-3 rzeczami i jeszcze narzekaja, ze pracownicy z kas podchodza do tych samoobslugowych by pomoc klientom xD
#biedronka #lidl #zabka #markety
m.....2 - nie wiem czy też to zauważyliście, ale większość ludzi woli stać w kilometr...

źródło: comment_1667292530TtMSATteagB05c8b27kywL.jpg

Pobierz
  • 316
via Wykop Mobilny (Android)
  • 340
@mt1t29r2:

1. Weryfikacja alkoholu
2. W Lidlu ostatnio kasy nie działają praktycznie w ogóle. Nie wiem czy to tylko w moim ale ta sytuacja trwa już 2 tygodnie od aktualizacji software. Kasjerka mówiła, że czasami kasa tak się zawiesza, że nie idzie nic zrobić. Mi wczoraj skasowało kasę z konta a system twierdził, że nie zapłaciłem.
3. Potrzebne informacje
4. Zaraz podejdzie asystent
5. Nieprawidłowa waga produktu
@mt1t29r2:


1. Weryfikacja alkoholu

2. W Lidlu ostatnio kasy nie działają praktycznie w ogóle. Nie wiem czy to tylko w moim ale ta sytuacja trwa już 2 tygodnie od aktualizacji software. Kasjerka mówiła, że czasami kasa tak się zawiesza, że nie idzie nic zrobić. Mi wczoraj skasowało kasę z konta a system twierdził, że nie zapłaciłem.

3. Potrzebne informacje

4. Zaraz podejdzie asystent

5. Nieprawidłowa waga produktu


@Caracas: Jak wyżej.
ze strachu przed nowymi rzeczami?


@mt1t29r2: z nienawiści do tych głupich kas. "potrzebna pomoc" "waga się nie zgadza" "konieczna weryfikacja wieku" "wesprzyj ukrainę" "brak takiego produktu" "jak nabić wielopak w zgrzewce, złapało mi kod od jednego a chciałem cały"
No i na małej wadze odstawczej - niewiele się mieści, w dodatku na tych co tutaj - wszystko spada bo nie ma barierek dookoła, więc możesz tam se 2 butelki odstawić albo