Wpis z mikrobloga

@SendMeAnAngel: do niektórych tak, do niektórych nie. Do PC jestem bardzo przywiązany, bo zbierałem na niego sam, wybierałem cała konfigurację i służy mi bez najmniejszych problemów już 7 lat. A np. lapka mam bo wymieniłem się z różową za smartwatcha i totalnie nie mam do niego uczuć, ot klocek do netflixa xd
  • Odpowiedz
@ToksycznySocjopata: To jest chyba tak, że im dłużej masz dany sprzęt, tym trudniej się z nim rozstać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój laptop skończył już 12 lat, a na tamte czasy to był jeden z mocniejszych sprzętów w średniej półce. Procek i3, ale wydajniejszy model 2.27 GHz.
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: Nie mam tak. Dla mnie to tylko rzecz/narzędzie, które służy do konkretnego celu. Jak się zepsuje (np. przez upuszczenie telefonu na ziemię) to wiadomo, że jest przykro, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Albo naprawa albo nowy, jezeli nie ma sensu naprawy.

Takie samo podejście mam do droższych rzeczy np. samochód. Dla mnie to tylko transport z A do B, więc prawda jest taka, że pojadę czymkolwiek, a
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel człowieku, jeżdżę moim pierwszym kupionym samochodem już 12 lat, niestety już się jest totalnie na wykończeniu, a ja się ciągle bije z myślami czy inwestować jeszcze w niego, czy kupić inne auto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz