Wpis z mikrobloga

Jedziemy dalej. Zaczynamy Zestaw C. #perfumywciemno

Ostatni zestaw został oceniony przez 9 spośród 15 wytypowanych osób (w tym niestety aż 4 osoby przyjęły zestaw i nie przystąpiły do testów), z jednej strony czuję tutaj niedosyt, ale z drugiej uważam, że 9 osób to i tak bardzo dobry wynik.

W międzyczasie zaginął jeden z dekantów (C1), więc nie wszyscy mogli go przetestować. Nie wiem jak to jest możliwe, że od jednego mirka został wysłany, a do drugiego nie dotarł ¯\(ツ)_/¯

Poznajcie zapach C1.

@TetraHydroCanabinol
Opis: Nuty kwiatowe, rześkie/świeże, coś ziołowego. Otwarcie jest alkoholowe, dopiero po chwili można wyczuć odświeżającą a’la miętę czy eukaliptus (moje dalekie skojarzenie) plus troszkę cytrusów. Przyjemny w odbiorze, nieco słodki, więc raczej strzelałbym w mainstream niż niszę. Raczej coś nowszego niż sprzed 30 czy 40 lat. Zapach delikatny, aromatyczno-kwiatowo-ziołowy, typowo męski, ale jednocześnie dobrze projektuje i długo trzyma się nadgarstka.
Co to za zapach? (brak typu)
Mainstream/nisza: Mainstream
Cena (1 – najdroższy; 7 - najtańszy): 6 na 7
Ocena (1 – najlepszy; 7 – najgorszy): 3 na 7
Dekada premiery zapachu: 2011-2020

@Kondzio21
Opis: Na pewno jakieś loewe, strzelam że 7 Natural
Co to za zapach? Loewe 7 Natural
Mainstream/nisza: Mainstream
Cena (1 – najdroższy; 7 - najtańszy): 1 na 7
Ocena (1 – najlepszy; 7 – najgorszy): 1 na 7
Dekada premiery zapachu: (brak typu)

@Odbuta
Opis: Bardzo nowoczesny zapach w klimacie MAB B683 i Ganymede. Przezajebiste perfumy, bdb parametry. Biorąc pod uwagę propozycję z fragry, obstawiam że może to być Boise imperial. Wyszczególnienie poszczególnych nut na mój nos prawie niemożliwe, czuć jakieś drzewno-mineralne molekuły. Nisza 3,4zł/ml
Co to za zapach? (brak typu)
Mainstream/nisza: Nisza
Cena (1 – najdroższy; 7 - najtańszy): 4 na 7
Ocena (1 – najlepszy; 7 – najgorszy): 1 na 7
Dekada premiery zapachu: 2018-2021

@mike_perfume
Opis: Cytrusowe, słodkie otwarcie mocno uderzające do nosa, po chwili na pierwszy plan wychodzą cytrusy ale gdzieś tam w tle zostaje ta słodycz. Równie dobrze to mógłby być damski zapach. Ta słodycz która jest w tle nie jest moim zdaniem kwiatowa, ewentualnie białe kwiaty. Jest też trochę mydełka. Dry-down robi się bardziej świeży i niebieski.
Co to za zapach? (brak typu)
Mainstream/nisza: Mainstream
Cena (1 – najdroższy; 7 - najtańszy): (brak typu)
Ocena (1 – najlepszy; 7 – najgorszy): (brak typu)
Dekada premiery zapachu: (brak typu)

Pozostali, czyli @Sir_Well_Endowed @why_nott @Derrin @ucho_igielne @Pat6er nie mieli już możliwości testowania tego zapachu.
___________________________________________________________________

ROZWIĄZANIE – C1


Mainstream/nisza: Mainstream
Cena: około 250 zł / 100 ml (na czas wysłania zestawu)
Ocena (parfumo, fragrantica): 7,7/10 parfumo, 4,33/5 fragrantica
Dekada premiery zapachu: Lata 2011-2020 (premiera 2016)
Nuty: kadzidło, różowy pieprz / skóra, benzoes, wetyweria / labdanum, drzewo sandałowe

#perfumy
  • 3
Nie wiem jak to jest możliwe, że od jednego mirka został wysłany, a do drugiego nie dotarł ¯_(ツ)_/¯


@goleiro: Wyobraź sobie moje zdziwienie jak robiłem porządki kilka miesięcy po zabawie i znalazłem dekant C1 za biurkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak pisałem byłem pewny że wszystko spakowałem bo blat był pusty i potem go szukałem i nie znalazłem. Z mojej strony mogę tylko przeprosić pozostałych mirków
@lysowsky: osobiście to nie mam pojęcia jak mogłem to napisać bo znałem 7 anonimo testując ten zapach w ciemno xD Chociaż rzeczywiście, testując w ten sposób można dojść do niespotykanych wniosków. Na pewno musze przejść się do Douglasa i jeszcze raz przypomnieć sobie ten zapach