Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 225
@kaay: Spokojnie korpo typu McDonald's wytrzymają okres próby a potem będą zbierały żniwa bez konkurencji. Niestety do tego dąży świat + ratowanie budżetu przez PiS.
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: Jeden raz tam byłem i dostałem mięso z chrząstkami i suchą, rozpadającą się bułkę, za cenę wyższą niż u konkurencji. No i brak frytek. Często widziałem tam pustki gdy przechodziłem obok, ale z ciekawości chciałem się wybrać i po tym jednym razie nie jestem zdziwiony, że upadli. PiS tylko przyśpieszył ten proces.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: tylko że w UK czy Niemczech przy kryzysie ludzie co najwyżej ograniczą niektóre niepotrzebne wydatki, albo odroczą kupno nowego mercedesa o 2 lata, a Polaczek przy kryzysie z pisem u sterów będzie walczył żeby nie zdechąć z głodu
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: oni sami na siebie bata ukręcili w typowy januszerski sposób. Gdy się mocno przyjeli na kulinarnej scenie Rzeszowa to pierwsze co zrobili to podniesli cenę o kilkanascie procent, i to w czasach jak nikt nie myslał o infiacji. W następnych latach nastąpiło mocne obniżenie jakości oraz dalsze podwyżka cen. I jak przyszla inflacja to oni już mieli raz, że #!$%@?, to dwa już drogie burgery.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SendMeAnAngel: napisz jak większość chyba co tam jadła burger dupy pozytywnie nie urwał a przesadnie drogi, jadłem chyba z rok temu dziwne że tak długo wytrzymał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kai: A czym jest ? Jak nie masz w ogóle knajp typu butgerstore a chcesz burgera to jesteś zmuszony iść do McDonald's. Tak wiem że to inne burgery....
  • Odpowiedz
  • 12
Spokojnie korpo typu McDonald's wytrzymają okres próby a potem będą zbierały żniwa bez konkurencji. Niestety do tego dąży świat + ratowanie budżetu przez PiS.


@lentilek z tym że konkurencja dla restauracji to zawsze będzie jedzenie w domu, praktycznie każdy ma patelnię i piekarnik. Każdy ma pewną granicę po przekroczeniu której uzna że nie warto jeść na mieście.
  • Odpowiedz
Rzeszów w porównaniu do innych województw i tak może przez chwilę trzymać się nieźle. Amerykańska baza 10 km od Rzeszowa powoduje że żołnierze amerykańscy sypia swoimi dolarami więc jest źle ale mogloby być jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
Spokojnie korpo typu McDonald's wytrzymają okres próby a potem będą zbierały żniwa bez konkurencji.


@lentilek: masz na mysli konkurencję którą może otworzyć byle głąb w 3 dni?
  • Odpowiedz