Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Macie już jakieś postanowienia noworoczne? Chciałbym zmienić swoje życie ale nie wiem jak. Każdy dzień jest identyczny aż do porzygu..

Poniedziałek/wtorek/środa/czwartek/piątek - praca, po pracy komp i przeglądanie neta do nocy z przerwami na obiad i browary, sprawdzanie czy nadal 0 par na #tinder
Weekend - przeglądanie neta cały dzień z przerwami na obiad i browary, sprawdzanie czy nadal 0 par na tinder

Znajomych mam łacznie 2, z czego udaje się z nimi spotkać raz na kilka miesięcy bo każdy ma już męża/żonę i dzieci. Nie mam nawet 30-stki a czuje się jak pustelnik. Gdzie mam wychodzić samotnie? Wyjdę na spacer samemu to i tak wrócę do mojej samotni. Wyjdę do galerii to same pary, tłumy ludzi i stwierdzam że i tak nic nie potrzebuje więc znów wracam po jakimś czasie. Nic się nie zmienia. Klubów nie lubię i nawet nie chciałbym sam iść i stać jak debil podczas gdy każdy jest w grupie swoich znajomych.

#postanowienia #postanowienianoworoczne #doomer #wojak #feels #przegryw #blackpill #samotnosc #depresja #suicidefuel #agepill #rozwojosobisty

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635d8d409ab149d41b70c41a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Macie już jakieś postanowienia nowo...

źródło: comment_1667076773xWvkFPC4UBWqrCzbPL1vsa.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
przeglądanie neta do nocy z przerwami na obiad i browary


@AnonimoweMirkoWyznania: no to jeśli nie widzisz problemu, to pora na odwyk oraz terapię. Nie będziesz miał łatwo, ale z wystarczającym zaangażowaniem powinno się udać.
  • Odpowiedz
Poniedziałek/wtorek/środa/czwartek/piątek - praca, po pracy komp i przeglądanie neta do nocy z przerwami na obiad i browary, sprawdzanie czy nadal 0 par na #tinder

Weekend - przeglądanie neta cały dzień z przerwami na obiad i browary, sprawdzanie czy nadal 0 par na tinder


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chce Cię dobijać, ale spójrz na to z perspektywy dowolnej różowej. Typ, który w tygodniu tylko ma pracę, a potem wali alkohol i
  • Odpowiedz
Badania pokazują co innego. Człowiek ma motywację, jeśli wie, że robi coś dla kogoś, najlepiej dla ukochanej osoby.


@kamil150794: Może i ma motywację, ale to nie znaczy, że po pierwsze znajdzie chętną na wspieranie obcego typa w barłożeniu i alkoholizmie na początek, po drugie że ta chętna będzie sama stabilna, po trzecie że wytrzyma i on wytrzyma w postawieniu. To jest obca osoba, a nie wieloletnia partnerka czy matka. To
  • Odpowiedz
@kamil150794: W przeszłości nie wiem dlaczego nie miał, pewnie jest po prostu brzydki, mało dynamiczny, czyli standard. A teraz na pewno fakt, że pije codziennie, jest jednym z ważnych powodów. Po pierwsze samo picie, bo raczej żadna alkusa nie chce. Po drugie fakt, jak się musi czuć po tym alkoholu, jak się stacza, nie wychodzi i cały tryb życia związany z siedzeniem przed kompem i piciem. Nie ma cudów, żadnej
  • Odpowiedz