Wpis z mikrobloga

Lance Stroll jest introwertykiem. Większość osób która z nim pracowała uważa, że jest bardzo miłym i rzeczowym człowiekiem. Dobrze współpracuje z mechanikami i posiada dużą zdolność słuchania ze zrozumieniem. Nie jest dominującym charakterem.
W Beyond the grid Krack opowiada, że dzięki Sebowi bardzo rośnie w bieżącym sezonie a to przez to iż Seb pokazał mu zupełnie inna klasę i jakość pracy z zespołem która wyniósł z BMW i RB. Lance aktywnie pyta kolegę z zespołu o szczegóły i stara się zaaadoptowac jak najwięcej dobrych praktyk. Podobno (podobnie jak Charles Leclerc) tak i Lence uważa iż jest to dla niego najlepszy mentor w karierze i od niego nauczył się najwięcej. Lance ma bardzo dobre relacje co też jest nowością. Wspominam o tym bo myślę że nadal jest w fazie przed prime, ma miejsce na rozwój.

Łatka mendy bez charakteru mocno przyległą do MnMsa. Mym zdaniem trochę słusznie trochę nie słusznie. Talent chłopak ma , jest mlody i doświadczenie zdobył duze. Być może jak zacznie więcej używać mózgu to stać go na wiele.

No to wszystkiego najlepszego. Chciałem napisać coś pozytywnego o Strollu w dniu jego urodzin co nie jest aż tak proste bo średnio go uwielbiam.


#f1
Raa_V - Lance Stroll jest introwertykiem. Większość osób która z nim pracowała uważa,...

źródło: comment_1667049739AqtIYwlEBtrcnzyzR1tHQg.jpg

Pobierz
  • 17
@Raa_V: W sumie ja go tam lubię, nie jest taki słaby jak go niektórzy malują. Potrafi dobrze pojechać na mokrym, a to podobno oddziela prawdziwych kierowców od ogórów. Już ma duże doświadczenie, a jest przecież wciąż młodym kierowcą. Z minusów - wciąż potrafi odwalić coś takiego jak ostatnio i tak jakby przestał się rozwijać. Niech jeździ, wcześniej do wywalenia są takie sieroty jak młody Schumacher, Tsunoda, o Latifim nie ma co
Dobrze współpracuje z mechanikami i posiada dużą zdolność słuchania ze zrozumieniem.


@Raa_V: to Twoje zdanie czy jakieś źródło jest?

nie pamietam już kto, czy MS czy CG mówił, że wprost przeciwnie, tj. STR tylko wchodzi do bolidu i wychodzi i tyle go było w garażu, żadnego istotnego feedbacku nie daje, dla mechaników i inżynierów w ogóle bezwartościowy,

przy czym to były słowa sprzed kilku lat, z czasów gdy KUB jeździł i
Twoje zdanie czy jakieś źródło jest


@SpalaczBenzyny: czyjeś, jakiś czas temu czytałem lub słuchałem że stroll jakiś czas temu zaczął ciężko pracować nad formą (w Williamsie i Racing Point) miał z tym problem, miał słaba szyję przez co ciężko mu było utrzymać cały wyścig bez bólu i zbyt dużo tkanki tłuszczowej. Teraz to się zmieniło.
Do tego Mike Krack w Beyond the grid mówi, że bardzo ciężko pracuje ostatnio (wspomniałem w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Raa_V: bardzo niedoceniany a porządny kierowca, ktory ma co pokazac, szczególnie na mokrym.
Bardzo go lubie.
Jako osoba rai sie jako znudzony dzieciak bogatego starego ale imho pod spodem kryje sie mega fascynujący człowiek. Zdecydowany moj top jesli chodzi o siedzenie w kuchni na imprezie gdzie toczą sie ciekawe rozmowy.
@Raa_V: ot średni kierowca, jakich wielu, a głośno o nim bo miał kilka bezmózgich wpadek, plus jest paydriverem, ale nie takim, któremu tatuś czy sponsor kupił fotel, tylko takim, któremu tatuś kupił team xD więc każde jego potknięcie jest rozważane 10x. Absolutnie zero papierów na mistrza ale może kilka ładnych wyścigów się trafi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Raa_V: także nie uważam, żeby był AŻ TAK słaby. Serio, f1 wynajdywało już nieraz takie ogury, że Stroll objechałby ich bez przedniego skrzydła. Powiedziałbym, że to taki Dolny poziom średniaka - punkty dowiezie, coś tam się pokręci po kwalifikacjach, w wyścigu czasem zrobi jakieś głupie rzeczy, ale częściej po prostu jedzie i się pilnuje (mniej lub bardziej skutecznie). No i nie płacze w mediach, radiu itd, chociaż na pewno rzutuje na