Wpis z mikrobloga

Gdyby Branson się za doga wziął to by było coś, chociaż przy jego podejściu do biznesu nie zdziwiło by mnie to za bardzo :P
  • Odpowiedz
@Mehgods: oczywiście mało prawdopodobne ale nie niemożliwe, skoro bitcoin jest wart aktualnie 900$, wszystko może się zdarzyć. Problem polega na tym, że z aktywnych tu osób pewnie niewielu zachowa do tego czasu monety.
  • Odpowiedz
@Mehgods: ja kolekcjonuję...nie sprzedaję nic...na BTC się przejechałem nie wchodząc tylko "zarabiając tu i teraz" - kto "kolekcjonował" BTC jest dziś taki bogaty. WOW!
  • Odpowiedz
@Mehgods: właśnie z tego powodu takie coś może się wydarzyć, moneta zmieni właścicieli, nie zrobi z większości ludzi bogaczy, tylko część może zarobić po trochę w trakcie wzrostów a druga część stracić na spadkach.
  • Odpowiedz
@Mehgods: ja niczego nie oczekuję....skupuję w razie W różne a najwięcej DOGE. To jest długoterminowa inwestycjo-spekulacja. Jak będzie - okaże się.
  • Odpowiedz
@Tokra: pamiętam jak dziś jak na poważnie chciałem zakupić sporo bitcoinów, co prawda jak był gdzieś po 300-350zł, milionerem bym nie był ale na pewno byłoby dobrze.
  • Odpowiedz