Wpis z mikrobloga

Kilku wykopowych aktywistów krytykujacych Zelenskiego, za przęsladowania mężczyzn w postaci zakazu wyjazdu dla wszystkich (niekiedy nazywanego nawet zbrodniarzem) przyznawało sie do sympatii do Konfederacji.
No to bardzo ciekawe, bo okazuje się, że Konfederacja wnosi postulat aby przygotować sie na natychmiastowe zamknięcie granicy z Ukrainą jeżeli ta zezwoli na wyjazd mężczyn z kraju klik.
Czekam na te wpisy obrońców prawe mężczyzn w gorących krytykujace Brauna popierajacego'' szykanowanie i ludobójstwo'' niewinnych ukraińskich mężczyzn.
No chyba, że jednak będa fikołki jak wtedy gdy tłumaczyli czemu nie krytykują Rosji.

W ulotce rozdawanej w sobotę mieszkańcom są podane propozycje Konfederacji Korony Polskiej:

Przygotowanie do natychmiastowego zamknięcia granicy w razie zniesienia zakazu opuszczania Ukrainy przez mężczyzn w wieku poborowym.


#polityka #ukraina #rosja #neuropa #4konserwy
  • 16
@szurszur: powinniśmy też organizować bojówki złożone z Białorusinów do sabotażu ruskich na Białorusi, chyba, że chętnych brak, a tak to ja nie mam pojęcia po co w takim razie wspieramy białoruską opozycję
@szurszur: Niezły chochol i fikołek xd ktoś tam popiera konfederacje i uważa ze zelenski dyksryminuje mężczyzn to pogląd ze na Ukrainie są łamane prawa obywatelskie i jesteś wykorzystywany jako mięso armatnie tylko dlatego ze masz takie a nie inne genitalia jest bezzasadny

Z kim ja tu siedzę. Kobiety potrafią się zjednoczyć w walce o swoje prawa, chłopy takie jak ty będą srac na cokolwiek i szukać dziury w całym a potem
@Szalom: O czym Ty piszesz? Przeicęz tu chodzi o akcje, która obliczona była na atakowanie broniacego sie kraju, a podobne działania wobec meżczyzn ze strony Rosji budziły mniejszy sprzeciw. Co ciekawe dotyczyły one takze Ukrianców na okupowanych terytoriach. I ci obrońcy ukraińskich meżczyzn jakos wtedy nie byli tacy aktywni.
Dlatego trudno abym nie traktował w znacznej czesci tego nurtu jako ruskiej propagandy. Gdyby zachowanie tych aktywistów chociaż podchodziło pod bezstronnosc to
@szurszur: Kto nie był aktywny? To ze sobie coś wymyśliłeś w głowie to nie znaczy ze nie był aktywny. Ja od razu przed mobilizacja pisałem ze pobor Putina na anektowanych terytoriach to zaplanowane działanie mające znamiona ludobójstwa. Poza tym używasz argumentu tu quoque. To ze ktoś nie pisze tez o rosji to nie znaczy ze w dupie ma ich los, to znaczy tyle ze z jakiegoś powodu pisze o Ukrainie. Chcesz
To ze ktoś nie pisze tez o rosji to nie znaczy ze w dupie ma ich los, to znaczy tyle ze z jakiegoś powodu pisze o Ukrainie. Chcesz pisać o dyskryminowanych rosjanach - proszę bardzo. Będziesz miał moje stuprocentowe wsparcie


@Szalom: Dlaczego mam pisąc o dyksryminowanych Rosjanach? Niech robia to własnie ci co maja takie hasła. Niech pokaża, że sa one szczere, a nie sa tylko parawanem do atakowania Ukrainy.

Kto
Dlaczego mam pisąc o dyksryminowanych Rosjanach?


@szurszur: A dlaczego ludzie którzy piszą o dyskryminowanych Ukraińcach mają pisać o dyskryminowanych rosjanach? Wyjasnisz mi to? Gdzie tu jest ciąg przyczynowo skutkowy? Wiesz co to jest argument tu quoque czy nie? To jest żaden argument. Ja popełniłem? Były takie wpisy tylko każdy je ma w dupie bo nie utożsamia się z ruskami, tylko z Ukraińcami, bo Polakom bliżej do roli ofiary inwazji, niż do
A dlaczego ludzie którzy piszą o dyskryminowanych Ukraińcach mają pisać o dyskryminowanych rosjanach? Wyjasnisz mi to? Gdzie tu jest ciąg przyczynowo skutkowy?


@Szalom: ??. Przecięz Rosjanie na okupowanych terytoriach postępuja wobec meżczyzn znacznie bardziej zdecydowanie, przymusowo wcielajac nawet studentów, gdzie na Ukrainie jak dotad ci mieli tylko zakaz opuszczania kraju. A
Skupiajac sie na atakowaniu Zelenskiego i kraju jaki broni sie przed atakiem staja sie narzedziem przysługującym sie Rosji, bo to
??. Przecięz Rosjanie na okupowanych terytoriach postępuja wobec meżczyzn znacznie bardziej zdecydowanie,


@szurszur: Tak to prawda. I co to ma do rzeczy jeśli chodzi o dekret zabraniający wyjazdowi mężczyzn ukraińskich z kraju? Wyjaśnisz mi czy nadal będziesz odmieniać argument 'u was murzynów bijo' na różne przypadki?

Już #!$%@?ąc od tego że Zełeński miał multum czasu i możliwośći żeby ewakuować pewne miejscowości i tego nie zrobił, między innymi w Mariupolu, czy Buczy,
Tak to prawda. I co to ma do rzeczy jeśli chodzi o dekret zabraniający wyjazdowi mężczyzn ukraińskich z kraju? Wyjaśnisz mi czy nadal będziesz odmieniać argument 'u was murzynów bijo' na różne przypadki?


@Szalom: Wyjasniłem wszystko dokładnie. Cąłkowicie ingrujesz hipokryzje tzw '' obornców meżczyzn'' plusujacych wpisy o Zelnskim a nie zajmujacych sie losem tych samych Ukrainców, których los jest gorszy tam gdzie nastapi okupacja.

tu chyba mylisz dwie rzeczy, to że