Wpis z mikrobloga

#przegryw za kilka dni to już prawie będzie dwa lata jak jeżdżę w pyszne. Robota niezbyt poważna, bardziej dorywcza, bo jedzie jakiś pomarańczowy ludek rowerkiem czy to śnieg czy to deszcz i nierzadko rowerkiem po chodniku nielegalnie, więc sami wiecie. Mimo tego nie mam kompletnie żadnej motywacji żeby zmienić te prace, bo i tak zbytnio nie mam na co wydawać, a do tego uzbierało się jakaś tam poduszkę finansową, więc nie ma presji finansowej. Takim sposobem mogę być takim kurierem i nawet przez 10 lat. Nie wiem już czy ja sam sobie na siebie tworzę pułapkę? #pracbaza
mieszkamzmamusia - #przegryw za kilka dni to już prawie będzie dwa lata jak jeżdżę w ...

źródło: IMG_20230827_130009604

Pobierz
  • 90
@mieszkamzmamusia: jeśli taka robota Ci odpowiada to się nie przejmuj, mało ambitna ale pracujesz sam, na własnych zasadach, najważniejsze się dobrze czuć ze sobą, nawet nie wiesz ile jest sfrustrowanych bab w korpo zarabiających 4-5k, które uważają się za nie wiadomo co ( ͡° ͜ʖ ͡°) są ludzie którzy zarabiają 10 i nie mają 5k odłożone, mają długi, a są ludzie którzy zarabiają 3k i mają 50k
@WaltherW: no moja średnia wypłata to tak w okolicy 1600-1700, i z tego to wydaje może z 30 lub 40 procent. Dniówka szybko leci, bo jesteś trochę tu, trochę tam. No i tak jak mówisz , ciągle jestem na ekspozycji w ruchu drogowym, więc i ryzyko jakieś kolizji jest większe gdybym nie pracował w tej robocie. A wiadomo kolizja z autem i wtedy automatycznie, koniec tej roboty.