Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@Atreyu: oj tak ( ͡° ʖ̯ ͡°) najlepszy soundtrack ze wszystkich części GTA. Szkoda, że 6 będzie się dziać w czasach współczesnych. Ale cóż b00merzy nie są targetem dla twórców gier
  • Odpowiedz
@Atreyu: Fantastyczna gra, mój "drugi" numer jeden obok Mafii.

Ten cudny soundtrack i klimat podobny do tego z Policjantów z Miami. Pierwsza gra, która mnie tak wciągnęła, że za dzieciaka w ciągu jednych wakacji przeszedłem ją kilka razy :)
  • Odpowiedz
@Atreyu: staro to się można poczuć jak sobie uświadomisz że gdyby powstało teraz to w radiu byłaby katy Perry a ty byś biegał z Sony Ericssonem i jeździł kopia hondy Civic sedan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Atreyu: co śmieszniejsze - w momencie premiery było ludziom bliżej do czasu akcji z gry (16 lat - akcja toczy się w 1986) niż od premiery gry do dziś (20 lat).
  • Odpowiedz
@Atreyu: Kurła, już 20 VC, a człek pamięta jeszcze GTA 1 :d

Kumpel miał jako pierwszy GTA 3 i do niego chodziłem grać. To był taki zajebisty przeskok względem innych gier, a w szczególności GTA 1 i 2, że głowa #!$%@?. Piękne czasy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CorniMati:
Myślę że będą story line gdzie się będziemy przenosić do 80s a reszta rozgrywki współcześnie przynajmniej tak przecieki podają
  • Odpowiedz
No #!$%@?
Vice City: Hall and Oates, Michael Jackson, Laura Branigan, Bryan Adams, Yes, Twisted Sister, Motley Crue, Quiet Riot, Ozzy Osbourne, Iron Maiden, Loverboy, Tesla, Autograph, Megadeth, Anthax, Slayer, Judas Priest, Foreigner, REO Speedwagon, Kate Bush, Toto, Corey Heart.
GTA SA: Foghat, Creedence Clearwater Revival, Heart, KISS, Toto, Rod Stewart, Lynyrd Skynyrd, America, Boston, David Bowie, Billy Idol, 2Pac, Helmet, Ozzy Osbourne, Depeche Mode, Faith No More, Danzig, Guns n' Roses,
  • Odpowiedz