Wpis z mikrobloga

Ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć, czy dobrze obliczyłem zapotrzebowanie? Mam 181 cm wzrostu, waga 71, chce zredukować ze względu na sylwetkę typu skinny fat. Ogólnie wszystko szło dobrze, bo zaczynałem od wagi 78kg i z pasa poleciało 7 cm w 6 tygodni. Jem 1800 kcal, robię około 13k kroków dziennie i waga stoi w miejscu. Trenuje 3 razy w tygodniu na siłowni przed pracą, po pracy 2 razy w tygodniu chodzę na boks. W pasie od około 2 tygodnie mam 81cm i nadal sporo tkanki tłuszczowej. Ucinać dalej kalorie czy da się jakoś normalnie wyjaśnić takie zatrzymanie? #dieta #trening #mirkokoksy #mikrokoksy #pytaniedoeksperta #silownia
  • 10
@BrakWolnegoLoginu: wyniki średnie, ale nie to jest najważniejsze. Bo po prostu nigdy tego nie zredukujesz przy takim podejściu. Przy 71kg już jesteś wieszak, więc nic nie da dalsze głodzenie się. Poza tym masz robić masę, a nie ulewać się. Jak trzeba, to nawet kręć się przy minimalnej nadwyżce, ważne aby siła szła do przodu.
@BrakWolnegoLoginu: zdecydowanie tak. Od czasu do czasu minicuty, aby kontrolować wagę oraz metabolizm i ciągnąć tak długo, dopóki nie zrobisz co najmniej 1,5 x masy ciała wyciskania, i jakieś 2 x masy w siądzie i martwym ciągu przy wadze 90kg
skinny fat robi sie najczesniej od smieciowego zarcia i duzego kortyzolu , natomiast dla pozbycia sie fatu z tych okolic przydatka jest yohimbina do redukcji