Wpis z mikrobloga

Wczesniej wydawalo mi się, że leca dwie osoby, bo wylatujaca zabiera druga. Teraz wydaje mi się, że leci dziewczyna, a osoba której najbardziej ufa wybiera kolejna osobę, która leci ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak myślicie
#hotelparadise
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mykawz300: one nie takie psiapsi xD Klaudia nie raz nagadywała na Ole za jej plecami xD do tego ostatnio na ig sama tłumaczyła, że one przyjaciółkami nie są i nigdy nie były, tylko się koleguja i że nie zawsze było między nimi fajnie xd
  • Odpowiedz
@comiszkodzi: Ja też tak myślę, że dziewczyna która odpadnie wyciągnie swój kamyk z imieniem i ta osoba wskazana na tym kamieniu wybierze osobę do odpadnięcia. Tą osobą z kamienia będzie zapewne Klaudia i pytanie brzmi kogo wybierze Klaudia do opuszczenia hotelu.
  • Odpowiedz
Wracając jeszcze do spekulacji kto odpadnie xD ciekawostka taka: jak w zeszłym tygodniu wchodził Grzesiek do hotelu Dave wrzucił na story u siebie fotkę witająca Grzegorza , że fajnie poznać itp. Którą ten udostępnił u siebie z dopiskiem szkoda że tak krótko xD
  • Odpowiedz
@mykawz300: spójne sa wasze rozkminy tylko pytanie co z tym przetasowaniem. Zdaje sie wcześniej mówiono o rotacjach. I jeszcze jedno za bardzo produkcja odpaliła Klaudie. Az tak oczywiste tym razem? Niby wszystkie warianty byly ale może jednak odpada Ola bo Gabi blokuje wentyla. Klaudia z kamienia decyduje bo jednak Ola ją wskazala plus druga osoba, ta która zebrala najwiecej glosów. I tylko w ten sposób leci np. Dejw bo Klaudii
  • Odpowiedz
@Vasteras: nie wiem czy Ola wskazałaby Klaudię, bardziej obstawialabym Wentyla albo Angele. Gdyby Klaudia wywaliła Dave’a to nie wiem czy miałaby kontakt z Angela. A może z przetasowaniem chodzi, ze Klaudia podejdzie do Mikiego, a Monika do Presidente. Tak naprawdę możliwości jest wiele.
  • Odpowiedz