Wpis z mikrobloga

Wczesniej wydawalo mi się, że leca dwie osoby, bo wylatujaca zabiera druga. Teraz wydaje mi się, że leci dziewczyna, a osoba której najbardziej ufa wybiera kolejna osobę, która leci ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak myślicie
#hotelparadise
  • 40
  • Odpowiedz
@comiszkodzi: uuu brzmi prawdopodobnie faktycznie, I przez ten gimmick z zaufanymi osobami jest to coś na co nikt nie wpadł tutaj wcześniej, a chyba el Presidente mówił że nikt jeszcze nie zgadł jak teoretyzowaliśmy wcześniej
  • Odpowiedz
@Madeleine19: ale czemu to Klaudia miałaby by wybrać?
idąc Twoim tokiem myślenia tak sobie myślę że wybierać ma ta co ma najwięcej głosów na +
myślisz że Kaludia jest najbardziej zaufaną osobą ?
  • Odpowiedz
@Amikamamy: teoretycznie, jesli każdy idac tokiem myślenia z ostatniego głosowania na hot faceta, wybierze swoją osobę z pary, a Natalia jako singielka dała głos na Klaudię, to Klaudia wygra głosowanie. Z drugiej strony może właśnie po to było głosowanie żeby decyzje podjęła zaufana osoba odpadającej.
  • Odpowiedz
@comiszkodzi: to jest bardzo dobra koncepcja :p wyjaśnia późniejsza drame Klaudii, ze wszyscy sa na nią źli, no i przy wyborze tych osob Klaudia mowila o osobie w ktorej rece oddasz bardzo ważną decyzję, do tego Marunia zapowiadał że będą trudne wyboru. To ma sens ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko kogo Klaudia odpuli? Wentyla może wreszcie
  • Odpowiedz
@Amikamamy: obstawiam że na rajskim odpadnie Natalia, jeżeli kolejną osobę do odpadnięcia ma typować osoba którą ona wpisała na tabliczce jako najbardziej zaufana obstawiam że wpisała tam Klaudię xD najlepszy kontakt z nią ma
  • Odpowiedz