Wpis z mikrobloga

zapraszam miernoty co się 10 razy na drążku nie podciagną, a po 200 metrach biegu mają zawał serca. Skoro tak dobrze to czemu nie ma tabunów chętnych?!


@Bekay: No powiem Ci ze szakuniec. Twoja umiejetnosc podciagania na drazku uratuje innym zycie.
  • Odpowiedz
sprawność fizyczna jest narzędziem pracy jełopie


@Bekay: Posluchaj jelopie. W wojsku bylem i widzialem jak to wyglada. Totalnie nie tak jak na filmach.
Jak widzialem "zolnierza" co ma w miesniach zamiast w glowie to juz wiedzialem ze beda problemy.
Jak widac w glowie masz nic skoro zasob slownictwa ogranicza sie do obrazania
  • Odpowiedz
@gorzki99: jakos smiesznie agresywny jestes xD

Jak z konia spadelem? Pisze o wszystkim, a nie tylko przywilejach.

Jak masz sluzbe z rozkazu to mozesz miec kontrol do 48h, moga cie zbadac np pod wzgledem alkoholu i cyk dysplinarka jak cie zlapia. Jeden znajomy polecial, dostal przy okazji wyrok 3 miesiace
  • Odpowiedz
Jak masz sluzbe z rozkazu to mozesz miec kontrol do 48h,


@Tigermass: OK czyli to raczej znane fakty a nie kontrol "z partyzantki". Pytalem a Ty odpowiedziales.

Skoro jest to zapisane i w regulaminie to
  • Odpowiedz
@hurrdurr221: Jak to nie ma dodatków? A desantowy? Nurkowy? Służba na okrętach? Jest tego w #!$%@?. Nie mówiąc już o dodatkach za poligony, czy pasek. Dodatku za opinie, albo liniowym od przyszłego roku. Służby tez trochę dają jak sie ich więcej nazbiera
  • Odpowiedz
@gorzki99: ale gdzie ja narzekam? Opisalem jak najbardziej obiektywnie za i przeciw pracy w wojsku. Nigdzie nie narzekam i nigdzie nie chwalę, że jest oh i ah. Ja jestem człowiekiem, ktory nie umie za bardzo narzekac, zdarza mi się to mega rzadko.

Kontrole sa z partyzantki i często z donosów(wojskowi chyba maja to w genach, szczególnie stare pokolenie)

Jak zapomniałem? Dadzą Ci mieszkanie po tych 10 latach, możliwe że na wiosce za 10% jego wartości. Tracisz mieszkaniówkę, więc srednio 800zl odciągają z wypłaty. I spoko, masz to mieszkanie, bardzo fajny przywilej, o którym juz pisaliśmy.
No i rate 5k to raczej na się na dom 200m2, a
  • Odpowiedz
@AtlasZbuntowany pomyśleć, że 10 lat temu miałem naszykowana jednostkę, wybór należał do mnie czy jadę czy nie. No a teraz się cieszę z podwyżki w kołchozie. Niezłe życie przewrotne. Ba.. siedziałbym przed 50 na emeryturce kekw
  • Odpowiedz
  • 1
możecie iść do wojska. Nikt nie broni.


@wykolejony: niektórym broni stan zdrowia. Innym wiek. Jeszcze innym zasady, którymi się kierują w życiu.
Nie bronię żołnierzom zarabiać godziwie, ale jeśli szeregowiec zarabia więcej niż nauczyciel, lekarz lub naukowiec, a więc ludzie wykształceni, którzy poświęcili swoje najlepsze lata na mozolne zdobywanie wiedzy, to mamy bardzo poważny problem.

Mogli iść do wojska... Zresztą wojsko to też kupę wyrzeczeń, co chwilę poligony na długie
  • Odpowiedz
Kontrole sa z partyzantki i często z donosów(wojskowi chyba maja to w genach, szczególnie stare pokolenie)


@Tigermass: Czekaj bo mnie teraz zakreciles. To te 48h "trzezwosci" jest napisane w umowie, regulaminie, przepisach czy "na krzywy ryj"? Bo to duzo zmienia.

Dadzą Ci mieszkanie po tych 10 latach, możliwe że na wiosce za 10% jego
  • Odpowiedz