Wpis z mikrobloga

dzisiaj koncze swoja 7 letnią przygode z #wykopjointclub , uznalem ze mam po prostu za duze ambicje i plany a palenie marihuany w ogóle w tym nie pomaga a wręcz odwrotnie tylko zabija moje marzenia

już pomijając fakt że mieszkam w nowym mieszkaniu dopiero miesiąc a już mam trzy puste paczki po bletkach, (w opakowaniu jest 32 bletek)

po prostu marihuana zabija we mnie jakiekolwiek poczucie życia tylko żeby się na jarać i mieć #!$%@? leżeć i oglądać tiktoki

mam 21 lat i nie pamiętam co wczoraj robiłem, gdy znajomi chwalą się że kupili nowy samochód albo motor to ja chwalę się że ogarnąłem 200 g dobrego weeda z Hiszpanii za dobrą cenę

Na szczęście dzisiaj już Kończy się ten piękny czas i nie zrozumcie mnie źle marihuana nie jest zła ale spożywanie jej we wczesnych studium życia bardzo kształtuje twoją przyszłość


czemu to pisze? żeby móc sprawdzić jak długo będzie trwala moja przerwa

a szczerze, od momentu spalenia pierwszego jointa (2013-2014) moja NAJDLUZSZA przerwa trwala 3 tygodnie

zobaczymy jakie zdolnosci zdobede po miesiacu niepalenia #420 #thc
g.....r - dzisiaj koncze swoja 7 letnią przygode z #wykopjointclub , uznalem ze mam p...

źródło: comment_1666880183486J85nmfWkANbDw7Qxarz.jpg

Pobierz
  • 120
@galaxybear: mogę się podpiąć do Twojego rzucania? Palę od 12 lat, od ok. 6 lat najdłuższą przerwę miałem na mniej więcej 3 tygodnie ale ostatnio codziennie wchodzi 1-2 joinciki. Dziś po raz kolejny prawie #!$%@?łem przez trawę związek z kobietą którą kocham, wyszła z domu i nie wiem czy wróci ( ͡° ʖ̯ ͡°) podchodziłem do rzucania kilka razy, z marnym skutkiem bo po kilku dniach abstynencji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Khaiine: a byłem w tym programie po 20 latach palenia. Finalnie wyszło, że palenie to tylko efekt innych problemów związanych z dzieciństwem itp. Po dalszym skierowaniu do psychiatry jest już ok, a dalej sobie popalam i nie mam już żadnych jazd. Myślę, że OP jak się nie uda gdzieś z tym problemem to samo odstawienie pewnie nie wiele pomoże, bo sięganie po trawę jak i alkohol czy inne używki to tylko
@galaxybear: Powodzenia kolego, pierwszy tydzień nie będzie łatwy, ale dasz radę. Niby tylko trawka "lek", "natura", ale to nadal narkotyk. Ale withdrawal raczej nie będzie jakiś straszy względem innych substancji. Jak po 6 miesiącach rzuciłem cold turkey to nie mogłem jeść, spać i mdliło mnie cały dzień. O braku możliwości spełnienia podstawowych funkcji już nie wspomnę.

Ahh te żelki w opakowaniu zbliżonym do oryginału. Zawsze marzyłem o rice krispiez, stoner patches,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@galaxybear: najważniejsze żeby nie mieć palenia pod ręką. U mnie to wygląda jak z śmieciowym żarciem, gierkami i serialami. Jak mam coś do roboty czy wychodzę gdzieś to nie mam potrzeby jeść, palić czy oglądać. Jak złapie zamułe w domu to jak cos jest to z nudów różnym syfem zabija czas. Jeśli chodzi o pamięć to nie odnotowalem większych problemów niż miałem przed pierwszym paleniem, tyle że ja zacząłem palić w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galaxybear: trzym sie stary ja mocno też poleciałem z weedem swego czasu, w peaku potrafiłem wyjarać 100g w 1,5 miesiąca XD więc wiem jak to ryje czerep. Obecnie pale jeden weekend raz na 2 miesiące i jest zdedycowanie lepiej, z każdym detoxem coraz mniej mi sie chce o tym myśleć więc myślę że u ciebie będzie podobnie. Zadbaj o jakiś ruch i zdrowe odżywianie, zwłaszcza na początku detoxu.
Z fartem mordeczko,
@galaxybear: Nie chcę Cię przesadnie martwić, ale jeśli masz tak poważne problemy z głową w wieku 21 lat, to do czterdziestki możesz zupełnie zglupieć.

Lepiej rzuć też tego tiktoka.

marihuana nie jest zła


@galaxybear: skoro zmienią twoje życie na gorsze, to jest zła. Współczuję Ci wchodzenia w dorosłość z takim nałogiem i życzę bezproblemowego rzucenia nałogu.