Wpis z mikrobloga

dzisiaj koncze swoja 7 letnią przygode z #wykopjointclub , uznalem ze mam po prostu za duze ambicje i plany a palenie marihuany w ogóle w tym nie pomaga a wręcz odwrotnie tylko zabija moje marzenia

już pomijając fakt że mieszkam w nowym mieszkaniu dopiero miesiąc a już mam trzy puste paczki po bletkach, (w opakowaniu jest 32 bletek)

po prostu marihuana zabija we mnie jakiekolwiek poczucie życia tylko żeby się na jarać i mieć #!$%@? leżeć i oglądać tiktoki

mam 21 lat i nie pamiętam co wczoraj robiłem, gdy znajomi chwalą się że kupili nowy samochód albo motor to ja chwalę się że ogarnąłem 200 g dobrego weeda z Hiszpanii za dobrą cenę

Na szczęście dzisiaj już Kończy się ten piękny czas i nie zrozumcie mnie źle marihuana nie jest zła ale spożywanie jej we wczesnych studium życia bardzo kształtuje twoją przyszłość


czemu to pisze? żeby móc sprawdzić jak długo będzie trwala moja przerwa

a szczerze, od momentu spalenia pierwszego jointa (2013-2014) moja NAJDLUZSZA przerwa trwala 3 tygodnie

zobaczymy jakie zdolnosci zdobede po miesiacu niepalenia #420 #thc
g.....r - dzisiaj koncze swoja 7 letnią przygode z #wykopjointclub , uznalem ze mam p...

źródło: comment_1666880183486J85nmfWkANbDw7Qxarz.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@galaxybear: wiele lat paliłem niemalże codziennie i nie mam tak #!$%@? pamięci i motywacji jak ty :P Jak paliłem to ulatywały jakieś pierdoły czy szczegóły ale jednak większość bez żadnych zmian ani dziur w pamięci. Tak więc współczuję.
  • Odpowiedz
@Zetembe: Tylko w przypadku alkoholu mimo legalności jego spożywania po 18 roku życia, młodzież i tak znajduje możliwość spożywania alkoholu. No chyba że chodzi tu o ograniczenie spożywania - trudniejsze zdobycie, mniejsza ilość wypalonych blantów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galaxybear: nie rozumiem czemu nie można sobie zapalić przy sobocie wieczór nawet nie blanta tylko jednego,dwa buchy i spokój tylko albo #!$%@?ć jednego dżoja za drugim albo od razu zero
  • Odpowiedz
@galaxybear: sam palę ale staram się palić sporadycznie a docelowo w ogóle. miewałem miesięczne przerwy lecz jednak nie udało mi się rzucić tego całkowicie. dlatego trzymam mocno kciuki, żeby tobie się udało wytrzymać w postanowieniu

  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy: licząc angielskimi stawkami jak kupowalem sobie takie 7g na dwa trzy dni to jest 50funtow czyli zalozmy ze w przeciagu miesiaca bylo to 80g = 500/600 funtow mniej wiecej, to policzmy 12x 500 (500 bo czasami ktos poczestowal, czasami sie wiecej kupowalo wiec bylo taniej itd itp, x12 miesiecy = 6000)

a wiec 6000 na rok
x7 = 42 000

i teraz najlepsze bo x5.5 (kurs funta)
g.....r - @Sowiet_Kusy: licząc angielskimi stawkami jak kupowalem sobie takie 7g na d...

źródło: comment_1666895481fxtkyaX5ydyU6vReSBR9O3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@galaxybear fajnie ze doszedłeś do takich wniosków po tym jak zniszczyłeś sobie zdrowie, większośc ludzi wie takie rzeczy i dlatego po nie nie sięga
  • Odpowiedz
@DrEisLodreip: szczerze to uwazam ze #!$%@? wiesz o zyciu mordo, tak samo jak starzy polacy sie uzalezniaja od fety majac 40-50-60 lat tak samo moze sie dziecko uzaelznic od mleka matki, nie ma reguly potwierdzajacej roznice
  • Odpowiedz