Wpis z mikrobloga

dzisiaj koncze swoja 7 letnią przygode z #wykopjointclub , uznalem ze mam po prostu za duze ambicje i plany a palenie marihuany w ogóle w tym nie pomaga a wręcz odwrotnie tylko zabija moje marzenia

już pomijając fakt że mieszkam w nowym mieszkaniu dopiero miesiąc a już mam trzy puste paczki po bletkach, (w opakowaniu jest 32 bletek)

po prostu marihuana zabija we mnie jakiekolwiek poczucie życia tylko żeby się na jarać i mieć #!$%@? leżeć i oglądać tiktoki

mam 21 lat i nie pamiętam co wczoraj robiłem, gdy znajomi chwalą się że kupili nowy samochód albo motor to ja chwalę się że ogarnąłem 200 g dobrego weeda z Hiszpanii za dobrą cenę

Na szczęście dzisiaj już Kończy się ten piękny czas i nie zrozumcie mnie źle marihuana nie jest zła ale spożywanie jej we wczesnych studium życia bardzo kształtuje twoją przyszłość


czemu to pisze? żeby móc sprawdzić jak długo będzie trwala moja przerwa

a szczerze, od momentu spalenia pierwszego jointa (2013-2014) moja NAJDLUZSZA przerwa trwala 3 tygodnie

zobaczymy jakie zdolnosci zdobede po miesiacu niepalenia #420 #thc
g.....r - dzisiaj koncze swoja 7 letnią przygode z #wykopjointclub , uznalem ze mam p...

źródło: comment_1666880183486J85nmfWkANbDw7Qxarz.jpg

Pobierz
  • 120
@galaxybear: Ja tam się chwale sylwetką z siłowni także nie zabija motywacji we mnie.
Kiedyś paliłem codziennie ale już tego nie praktykuję.l zjarany też już nie ćwiczę co najlepsze 3 lata temu zjaranym właśnie wpadłem na pomysł żeby #!$%@?.
@galaxybear: później wcale nie jest lepiej, jestem trochę starszy a przez palenie weedu codziennie przez pół roku wszystko co było wcześniej pamiętam jak przez mgłę. Nie palę teraz od pół roku i tworzę teraz nowe wspomnienia. Chociaż trochę mi to akurat w moim przypadku pomogło, zamiast rozstrzęsywać wszystkie złe chwile z dawnego życia i depresję to skupiłem się na budowaniu nowego.
@galaxybear: @alpengold33: Powodzenia kolego. Mi właśnie mija pierwszy tydzień bez jarania od 15 lat:D. Jak byś miał problemy z abstynencją to polecam program candis. Można dostać terapie specjalnie skonstruowaną pod jaranie bez opłat (u mnie miasto opłaca terapeutów ale spotkania są online). Na mnie na razie działa.