Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@HunAtilla ,, w takim razie się nie dogadamy,, tym tekstem nawaliłeś rozmowę na własne życzenie. Jakbyś wykazał zamiast tym zdaniem minimum szczerych chęci poznania kogoś byłoby znacznie inaczej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@HunAtilla: Zadałeś za trudne pytanie XD
Pytanie pustej różowej o zainteresowania wywołuję u nich reakcję agresywną bo nie są w stanie na takie pytanie odpowiedzieć xD
  • Odpowiedz
@HunAtilla: 'w takim razie się nie dogadamy' - od razu zakładasz złe intencje drugiej stronie. i wtf, to co napisałeś @nohejka20 pokazuje, że lepiej byś przestał do kobiet i dziewczyn pisać, bo tylko tracisz ich czas. daj sobie czas na przemyślenie pewnych spraw.
  • Odpowiedz
@severnight: Ten screen obejmuje tylko ostatni fragment rozmowy, więc żadne 'od razu', tylko doszedłem do wniosku, że nie będę zabawiał księżniczki.

Fakt, że nie zauważasz wgl sposobu, w jaki ta dziewczyna się do mnie odezwała, chociaż ja byłem kulturalny, świadczy o tym, że za wszelką cenę chcesz bronić konkretnej strony 'konfliktu'.
  • Odpowiedz
@HunAtilla: ale jej pokazałeś, na pewno teraz płacze w poduszkę, bo została odrzucona przez takiego stanowczego samca alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż patrząc na Twój wpis to jest odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HunAtilla: tak z ciekawości, jaki cel mają te twoje rozmowy? To jakaś innowacyjna terapia wlasnych kompleksów i frustracji, czy o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem, ale mnie zaciekawilo XD
  • Odpowiedz