Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@HunAtilla: nie słuchaj tych zjebow którzy piszą że wyszedleś na buraka. Buraka to oni mają w swoim odbycie. Byłem na tinderze i jeżeli dziewczyna wykazywała chęć to sama pisała, tutaj to jest jakieś hehe wiesz mam zainteresowania i hehe dynamiczna jestem. Końcówka pokazała co to za osoba, pusta i bezwartościowa jak większość osób które tam są ¯\_(ツ)_/¯ #!$%@?ć je, #!$%@?ć takich gości znak czasów że szuka się pustaka do pustaka.
@dzakubmwo:

ty zdajesz sobie sprawę że zdanie "dużo by opowiadać" jest zachętą do zadawania pytań a nie odmową jej udzielenia? Chociaż napisałeś, że za bardzo nie jesteś inteligentny to rozumiem

Co?XD jest całkowicie na odwrót. Z tą inteligencja to raczej u ciebie są braki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HunAtilla: typiara jak siada, to pewnie kij w jej dupsku robi odwiert głębinowy w ziemi XDDDDDD
Zwyczajna odpowiedź twoja, a typiara się zesrała.
Ja w sumie też jedną taką w realu spotkałem, wydawała się naprawdę spoko, ostatecznie #!$%@? wyszło z podchodów, bo zostałem szybko wciśnięty w odpowiednią przegródkę (co nie przeszkodziło jej poinformować mnie o tym fakcie PO PÓŁ ROKU), jak wreszcie to z siebie wydusiła, to ja po początkowym czuciu
@HunAtilla: źle daty wpisałeś w generator mati. przecież oboje wiemy że gdybyś miał taką rozmowę irl to wrzuciłbyś ją od razu na etapie drugiej wiadomości wypisując batem w kroku różne klątwy na klawiaturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)