Wpis z mikrobloga

Gracze - kupiłem bubla który jest płatną betą już nigdy nic od firmy X nie kupie;

Firma X zapowiada gierkę Y która jest nie wiadomo czym;

Gracze - łaaaaaaał - take my money.


Gracze XD - pamięć złotej rybki i perpetum ruchanum przed producentów.

Oczywiście jest jedna wielka podnieta, bo CDPR zapowiedziało rimejk pierwszego Wiedźmina.

Hej, może potężny polski developer wyda najpierw inny projekt, jakim jest W3 remaster? Może wydadzą coś bez wstydu i skandali xD?

Dla mnie to śmierdzi jakby dział marketingowy, na garbach deweloperów opublikował notkę aby zadowolić inwestorów - co moim zdaniem źle wróży.

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry #cdprojektred
  • 8
@Bratkello: Zakładam, że w perspektywie kilku lat zaczną tworzyć swój własny autorski silnik od nowa w oparciu o podstawy zbudowane przy unowocześnianiu redengine. Akurat przejście na UE5 to bardzo dobra decyzja, premiera Cyberpunka pokazała, ze silnik nie nadaje się do ogromnych gier z natłokiem NPC etc. Gdyby już teraz zaczęli tworzyć nowy silnik, to musieliby kolejnego Wiedźmina robić na swoim silniku, który zawiódł przy premierze C2077, a tak to mają gotową,
Gracze - kupiłem bubla który jest płatną betą już nigdy nic od firmy X nie kupie


@Bratkello: Cyberpunk na Steam nigdy nie miał mniej niż 70% pozytywów, obecnie 77%, a ostatnich 90%

ta gra miała glitche i problemy optymalizacji, ale bublem nigdy nie była