Wpis z mikrobloga

@Lake_Titikaka: faceci mają łatwiej, są z natury bardziej agresywni, pewni siebie a więc łatwiej im nawiązać kontakty i obronić siebie i swoje wartości, sprzedać siebie, mają większą siłę fizyczną więc mają więcej możliwości pracy na start.
@Lake_Titikaka przez takie akcje zacząłem świadomie omijać Rossmann.

Pamiętam, jak kiedyś zachęcali aby oddać punkty lojalnościowe na organizacje charytatywne. Do wyboru były tylko organizacje kobiece. W e-mailu było jasno napisane, że większość klientów Rossmanna to kobiety stąd takie podejście.

Nie wiem czy można to nazwać dyskryminacja mężczyzn ale napewno takie niedopowiedzenia 'chlop sobie poradzi' umacniają wizerunek toksycznej męskości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lake_Titikaka: z tego co pamiętam to Samodzielni Robinsonowie pomagają przynajmniej chłopakom jak i dziewczynom. W opisie tej akcji było że 60% funduszy idzie na kobiety, więc te organizacje wybrałem w tej akcji.
faceci mają łatwiej, są z natury bardziej agresywni, pewni siebie a więc łatwiej im nawiązać kontakty i obronić siebie i swoje wartości, sprzedać siebie, mają większą siłę fizyczną więc mają więcej możliwości pracy na start.


@AlienFromWenus: Czy ty sobie jaja robisz? Dzieci z domów dziecka mają tak samo ciężko niezależnie od płci. A w dorosłe normalne życie nie jest wcale łatwiej wejść chłopcom. Chłopcy są bardziej narażeni na bezdomność, degenerację, wejście
localoca - > faceci mają łatwiej, są z natury bardziej agresywni, pewni siebie a więc...

źródło: comment_1666796048RZKHWz2yMNQnCejMrvpKvE.jpg

Pobierz