Wpis z mikrobloga

Chcę kupić sobie urządzenie na rękę które będzie służyło mi wyłączenie jako inteligenty budzik, monitorujący mój sen i wybudzający mnie w najbardziej korzystnym momencie. Aplikacja do snu może być wbudowana przez producenta, albo może pochodzić ze sklepu z aplikacjami, akceptuję też płatne aplikacje.

Urządzenie NIE będzie służyć do niczego więcej oprócz monitoringu snu więc design, płatności zbliżeniowe itp nie mają znaczenia, urządzenie powinno być najlepsze możliwe w tym konkretnym jednym zastosowaniu. Mój budżet na hardware+software to 500zł.

Jakie urządzenie moglibyście polecić żeby miało dobrej klasy CZUJNIKI i największy wybór aplikacji zewnętrznych do badania snu? (na wypadek gdyby aplikacja producenta była niewystarczająca). Aha, mam wąski nadgarstek, więc duże urządzenie z całkowicie płaskim deklem może źle przylegać do skóry trzeba to wziąć pod uwagę.

Dziękuję

#smartband #sen #smartwatch #zdrowie
  • 4
Znalazłem bardzo fajny kanał gdzie autor testuje opaski sportowe poprzez porównanie ich pomiarów wprost do różnych urządzeń wzorcowych. Wygląda to dość profesjonalnie.

Jeśli chodzi o dokładność pomiaru faz snów, w ścisłej czołówce są urządzenia Apple, Fitbit, Whoop, co nie znaczy, że znalazłem urządzenie spełniające wszystkie moje kryteria :)

https://www.youtube.com/c/TheQuantifiedScientist/videos
Pobierz
źródło: comment_16668035004K8MQ6qEgGouIf046ojm3d.jpg