Wpis z mikrobloga

Ale gdzie ja möwię że to coś złego? Ja podziwiam Pana Wolskiego, że dla dobra ogółu postanowił zarobić na strachu przed wojną, mimo że jak sam mówił, brzydzi się tego. To ogromne poświęcenie z jego strony i jestem mu za to wdzięczny. W końcu lepiej żeby kasa leżała w ręku takiego cnotliwego człowieka jak Pan Wolski, niż u handlarza strachu a'la bart0siak. Jarek dzięki w imieniu Polski!
Jak tam wolszczanie książka z nadpisem kupiona? To teraz proszę szybko kupować złoto, w odpowiedniej mennicy, bo nie po to Pan Wolski odcinki robi, choć się brzydzi.


@nagly_atak_faszyzmu: Nie kupiona, Złota nie kupuje bo mnie nie stać a jak bym kupował to tam gdzie jest tanio, a czy w0lski będzie robił odcinki czy nie to jego sprawa. pozdrawiam
@Mamiser: Ja też. Kapitalizacja bajdurzenia na aktualny temat też nie jest złem.

Ale pośmieszkować z hipokryzji można, bo to zawsze śmieszy i "żre", Pan Jarosław przecież sam to rozumie :).
@cyprianos dla mnie nie jest problemem że zrobił sponsorowany odcinek. Życzę mu, żeby zarobił na nim 10x więcej niż zarobił w rzeczywistości. Niestety problem w tym, że odcinek ten był okrutnie słaby, a jego postawa jako gospodarza nieakceptowana