Wpis z mikrobloga

No gratuluję @wolskiowojnie ostatniego materiału.
Jeśli to nie jest żerowanie na strachu to ja już nie wiem co. Teksty o kupowaniu za złoto chleba w pociągu do Treblinki, poniżej krytyki. Ilość bzdur powiedzianych przez "eksperta" była olbrzymia. A już opowiadanie o wartości walut, złota, powodów wzrostów jego cen gdy jego wartość spada, absurd. Jeszcze te pseudomarketingowe teksty, że firma nie lubi jak się u niej za dużo kupuje na zbyt dużej marży i brak edukacji w Szkole Wyższej o złocie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba ekspert kończył Jakiegoś Cosinusa w Skierniewicach.

To był merytorycznie żałosny materiał, a poza tym był jeszcze gorszy.

Sam prosiłeś żeby powiedzieć ci jeśli zauważymy, że sodówka uderzyła ci do głowy. Otóż właśnie się to stało.
Nie uważaj swoich widzów za idiotów bo skończysz na patostreamach geopolitycznych w jednym uniwersum z dr #napierala

Nie wklejam linku bo to gówno jakich mało.

#wolski #bartosiak #ukraina #wojna #rosja
SynMichaua - No gratuluję @wolskiowojnie ostatniego materiału. 
Jeśli to nie jest że...

źródło: comment_1666766459GokOBdali3phZEnkCNMFwA.jpg

Pobierz
  • 62
@SynMichaua: pierwszym niebezpiecznym sygnałem był dla mnie wpis Wolskiego gdzie na wiadomość od kogoś, że mu się nie podobał któryś materiał i wcisnął łapkę w dół Wolski odpisał, że to bez znaczenia bo dla algorytmu YT liczy się bardziej to że odpalił, obejrzał materiał niż negatywna ocena materiału i że może być więcej takich ludzi (oglądających i oceniających negatywnie). To był jasny sygnał, że dla niego na pierwszym miejscu są wyświetlenia,
@SynMichaua: Wszedłem, zobaczyłem 2,5k łapek w dół, zdziwiony poczytalem komentarze i już filmu nie odpalałem. Może ma już chłop dość tego jutubu, odcina kupony i będzie zwijał interes? Strasznie dziwne zachowania z jego strony ostatnio, jakby mu palma odbiła. W dodatku pod filmami zawsze serduszka przypinane nie tym co ciekawie dyskutują albo zadają wartościowe pytania, ale jakimś podludziom, którzy mu tam e-laskę robią w komentarzach, cringe totalny xD
Btw. zauważyliście, że im więcej "ekspert" odnosi się do sytuacji z 2 czy 1 wojny światowej porównując je do aktualnych wydarzeń to oznaka, że gówno wie i tylko szpanuje wiedza historyczną, aby to tak fajnie wyglądało? Przecież przez ostatnie 20 lat było tyle większych i mniejszych konfliktów zbrojnych, że spokojnie starczy do analizy obecnej sytuacji, tylko taka różnica z 2 wojną światową jest, że tam używało się współczesnego sprzętu i broni, doktryn