Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Przerzucał się ktoś z was z #bupropion na #metylofenidat ? Muszę porozmawiać z moim psychiatrą na następnej wizycie, bo w sumie moja #depresja chyba została spowodowana nieleczonym #adhd Nie wiem jak, ale jakoś na to dzisiaj wpadłem. Nie potrafię się na niczym skoncentrować. Na wykładach siedzę i nie wiem nawet co się dzieje. Na ciekawszych jest lepiej ale też gubię wątek po paru sekundach. Ogólnie to chyba od gimnazjum napier**lam prawą nogą jak siedzę i nie ważne, czy jestem zmęczony. Bupropion pomógł mi stanąć na nogi, ale nadal miewam dziwne nastroje. Biorę 150mg od paru miesięcy. Brałem jeszcze trazodon na noc ale strasznie zatykał mi nozdrza. No i w sumie teraz unormowałem jako tako sen i nie mam potrzeby brania(czasem jednak zdarzy się kilkugodzinna bezsenność).
  • 28
  • Odpowiedz
@Mixer135: mam to samo, i dostałam escitalopram 10 na wieczór. Bo citabax powoduje silną i bólową odpowiedź ze strony układu pokarmowego.
  • Odpowiedz
@gnomol: stały poziom energii bez zmęczenia. Pamięć robocza nieco gorsza, ale za to skupienie precyzyjne, brak mgły i natłoku myśli o niczym. Współżycie przyjemniejsze a libido wyższe, ale to z żeńskiej perspektywy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Makadaka Dziękuję za odpowiedź. Brzmi bardzo dobrze. Jedynie ta słaba pamięć robocza, wydaje mi się ciężka do zaakceptowania, ponieważ już teraz mam znaczne osłabienie tej swery w swoim mózgu.
  • Odpowiedz
@gnomol: "pamiętaj, że zapominasz" i jeśli wiem które rzeczy potencjalnie będą zapomniane, wówczas skupiam się na nich i jakoś to działa. Ileż można pić zimną kawę :)
  • Odpowiedz