Wpis z mikrobloga

#bieganie #asics #butydobiegania

[GIF rel] Kiedy testowanie butów wejdzie na nowy poziom.

Czy ktoś z was biegał w tych butach? Asics novablast 3 ewenutalnie 2?

Pomijając testy i recenzje, chciałbym dowiedzieć się, co to jest faktycznie za but, na ile można go porównać do chociażby hoka, albo innych żelazek.
Przyznam, że trochę mi nie po drodze z asicsem, ale ten model zaciekawił mnie, zwłaszcza jego odmiana trailowa TR. Czy tez jak to w wypadku asicsa pseudo TR ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Filmik pochodzi stad, ogólnie polecam testy na tej stronie, mało kto trzyma but w lodowce, albo przecina go wzdłuż na pół:
https://runrepeat.com/asics-novablast-3
Pobierz
źródło: comment_1666730583GCNCQuyxP34JRWLgXsFYGu.gif
  • 4
@aukolb: bier wersje TR, mialem robic osobny wpis przesmiewczy o tym, ale akurat bylem w pociagu na zawody i mi sie odechcialo. Asics wypuscil wersje "trail" tych nova, cumulusow i nimbusow, dopisek TR za nazwa.

Natomiast z recenzji w siecii i ogolnie tego jak to wyglada, wychodzi na to, ze w koncu w tej wersji ich buty przestaly sie zachowywac jak lyzwy na mokrym asfalcie i nic ponad to (
@PurpleHaze: Ja mam jedynki i dwójki, miękko i dynamicznie, dla mnie bardziej podchodzi pierwsza wersja z uwagi na wyższy zapiętek o dziwo u mnie żadnych otarć, co było głównym minusem u wiekszości recenzentów. Dwójka ma niższy drop, ale tego wcale nie idzie wyczuć. Jak nie miałem ZF4 to biegałem w nich wszystko, najlepiej się spisują w szybszych jednostkach, bo wtedy czuć tę spręzystość, to na pewno rewolucyjny but, jak na Asics