Wpis z mikrobloga

Jak ograniczam się tylko do telewizji i czytania tekstu w internecie, to co to może być? Stać z 30 sekund też mam problem, za chwilę muszę usiąść. Nie mogę za bardzo nigdzie zadzwonić bo nic nie kumam, pójść też z tym za bardzo nie mogę bo jak tylko pomyśle o wyjściu to zaraz mi jakieś obrazy przed oczami przelatują. Ogólnie jak się obudzę i tylko otworzę oczy to już zaczynam się męczyć i tak przez cały dzień.
#psychologia #psychiatria #neruologia #neurolog
  • 9
@dzikop: Próbowałem innych rzeczy, ale nie potrafię nic innego/nowego zrobić. Włączam youtube, ale tylko krótkie filmiki mogę oglądać, tak do 2 minut. Na dłuższych mam totalny odjazd. Zresztą jak próbuję stać dłużej niż te 30 sekund, minuta też mam odjazd. Nie chcę nic pisać, ale kiedyś normalnie pracowałem, jeździłem na rowerze, grałem w gry.
@valvata: Ma to jakieś znaczenie? Śpię 6-7 godzin. Ostatnio kładę się o 3:00.


nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie jak najbardziej ma. Jak kładłam się po północy przez długi czas (a tym bardziej o 03:00), to potem miałam problem i z koncentracją, i z chęcią do życia czy robienia czegokolwiek i wyspać się nie potrafiłam ile bym nie spała. Plus gadżety to wszystko jeszcze bardziej pogarszały, bo cały czas