Wpis z mikrobloga

Benzyna po 8 zł
Gaz zdrożał kilkaset %
Inflacja 17%
Żywność w górę o 100%
Prąd po 2zł za kWH
Podatkowy burdel wprowadzony przez nowy ład
Co chwilę nowe opłaty i podatki
Rozdawnictwo na prawo i na lewo

A tymczasem dalej nie ma żadnych protestów a jedyna partia która ma pomysły mogące to zmienić ma 5% poparcia. Polak przed szkodą i po szkodzie głupi. Wykopki się cieszą że PO ma więcej poparcia niż PIS ale to jedna i ta sama banda i jak wygrają to nic się nie zmieni oprócz tego że będziemy jeszcze pod większym butem eurokratów i klausa schwaba

#bekazpodludzi #konfederacja #protest #inflacja #bekazpisu #wojna #polityka
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Viado:

jedyna partia która ma pomysły mogące to zmienić ma 5% poparcia.


NO CIEKAWE CZEMU POMIMO TAKIEGO SYFU JAKI JEST OBECNIE TA PARTIA MA 5% POPARCIA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy bycie antyludzkimi zamordystami katolickimi i jednocześnie ruską agenturą może mieć z tym coś wspólnego?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viado: Nikt nie zaprotestuje. Nikt nie pójdzie siedzieć. Jak byłem dzieckiem myślałem że jak przyjad inni to coś się zmieni. Ale prawda jest taka w tym chlewie zawsze będzie burdel... Nic tylko wyjechać do ciepłych krajów i tam żyć.
  • Odpowiedz
Nikt nie zaprotestuje.


@DarkZizi: Typowo polskie XD
przyjdzie opozycja będzie jeszcze gorzej, bo zabiorą socjal dla najbiedniejszych, powiedzą, że kraju nie stać, a poza tym to nie był ich pomysł i będzie jeszcze większe bagno. Na kogo chcesz zmienić Kaczyńskiego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grejt_Sajaman: Na nikogo, polska (celowo z małej) skończyła się przed 2 wojna światową... Na moje to mogą przyjsc Czechy, Chorwacja obojętnie kto i to zabrać polak nigdy nie będzie dobrze rządził bo jesteśmy narodem imbecyli... Jedne co w tym kraju się udało to 3 rzeczy:

Język- akurat język mam piękny więc plusik
Paczkomaty - pomysł ściągnięty z zachodu ale to wiadomo Top
Sportowcy - Nie Trzeba nic dodawać...
  • Odpowiedz
@Viado co to wgl są za argumenty do wyjścia na ulicę. To co się dzieje w sądach + ustawa o ochronie ludności, która zabiera ludziom mnóstwo praw. To są powody do protestowania.

Sorry, ale państwo nie jest od tego, by pilnować cen czy stawek prądu. Fajnie jak dba o to, ale to nie jest powód do protestów. To co odwalają z sądami i to jak robią zamach na wolność i prawo własności
  • Odpowiedz
@Viado: Każdy kto wierzy, że w przypadku wygranej PO rozliczy polityków PiS jest idiotą i powinien mieć odebrane prawa wyborcze. PiS nie rozliczył polityków PO i tak będzie to działać do usranej śmierci, że ręka rękę myję. Aby nikogo nowego do koryta nie dopuścić.
  • Odpowiedz
@Viado: Jeśli masz na myśli Konfederację, to sama sobie jest winna. Trzeba było nie wykrzykiwać anty-ukraińskich i prorosyjskich haseł w momencie ataku Rosji na Ukrainę. Bez względu na przeszłość Polski i Ukrainy sytuacja wygląda tak, że im gorzej Rosji idzie w tej wojnie, tym lepiej dla Polski, gdyż Polska mogłaby być kolejną ofiarą ataku. Wspieranie Ukrainy to po strategiczne działanie długoterminowe. No ale oczywiście typy pokroju Brauna musieli odwalić akcje w
  • Odpowiedz