Wpis z mikrobloga

Benzyna po 8 zł
Gaz zdrożał kilkaset %
Inflacja 17%
Żywność w górę o 100%
Prąd po 2zł za kWH
Podatkowy burdel wprowadzony przez nowy ład
Co chwilę nowe opłaty i podatki
Rozdawnictwo na prawo i na lewo

A tymczasem dalej nie ma żadnych protestów a jedyna partia która ma pomysły mogące to zmienić ma 5% poparcia. Polak przed szkodą i po szkodzie głupi. Wykopki się cieszą że PO ma więcej poparcia niż PIS ale to jedna i ta sama banda i jak wygrają to nic się nie zmieni oprócz tego że będziemy jeszcze pod większym butem eurokratów i klausa schwaba

#bekazpodludzi #konfederacja #protest #inflacja #bekazpisu #wojna #polityka
  • 53
@Viado: Wyjdę i co ? Nagle pojawi się jakaś partia która to wszystko ogarnie i każdemu będzie się żyło lepiej ? Jakoś sobie tego nie wyobrażam.
To musi cały naród się ogarnąć, a nie że pójdę protestować że paliwo po 8 zł i obniża na 6,5 zł no i co mi to da w perspektywie np. 30 lat ?

Lepiej się skupić na sobie i na swoim rozwoju.
A tymczasem dalej nie ma żadnych protestów a jedyna partia która ma pomysły mogące to zmienić ma 5% poparcia.


@Viado: Ten pomysł na inflację to likwidacja podatku dochodowego, wyjście z UE, czy zakaz rozwodów i aborcji? Bo nie wiem o który chodzi. Bo wiesz, już rządziła partia, gdzie tych wszystkich rzeczy nie było, o których mówisz, a więc nie musimy kota w worku kupować, dodatkowo godząc się na podległość Rosji.
a jedyna partia która ma pomysły mogące to zmienić ma 5% poparcia


@Viado: Taaaaa konstytucja pisana pod biblię na bank załatwi sprawę :D
Ta Twoja jedyna wolnościowa partia, chciałaby jeszcze większym butem nas #!$%@?* do ziemi niż PIS (mimo że sam kiedyś głupio na Korwina głosowałem, i nie wierzyłem że z wiekiem zmądrzeję i zobaczę jacy są, teraz widzę że ta cała Konfederacja to zbiór szurów i katoterrorystów którzy pod pozorem
@Viado: smutne, że nie mamy mocnej opozycji, która wyprowadzi kraj z tego miejsca, w którym się aktualnie znajduje. Konfa zyskuje wolnościowym podejściem w kwestii gospodarki ale #!$%@?ą się w kwestie jak aborcja, orientacja itp zupełnie niepotrzebnie więc reasumując jestesmy w dupie