Wpis z mikrobloga

@Dr_Melfi: równie dobrze możesz sobie kupić mocarza czy jakieś inne gówno. Z dobrym ekstraktem to nie ma nic wspólnego. A jak ma kopać to krokodyl też kopie ale chyba byś się nie pisał nie?
@Dr_Melfi: Pale thc 20 lat. Od jakiegoś czasu mi się przewija HHC. Ćpunek nie jestem nie szukam nowych wrażeń. Jak dla mnie to „nowy wymysł” a takich nie lubię. THC jest naturalne i tylko będę palił.

Ale możesz mnie oświecić jeżeli jestem w błędzie.
@Dr_Melfi: Nie polecam palić tego za dużo na raz bo "faza" jest mega potężna (kto miał okazję palić ten wie ocb), w sumie z tej fazy z tego hhc-o nie ma żadnej radochy ani nic zwykłe zamulenie bani. Lepiej se kupić hempshot albo greenout
@konrad56573: Zależy o czym mówisz, jeśli chodzi o vape to chyba wiadomo że więcej niż 2-3 buchy to o wiele za dużo. Jeśli chodziło o susz to akurat ciekawe, bo jak dla mnie to dość fajna alternatywa kiedy na ośce pucha, wiele znajomych próbowało i praktycznie nie odróżnią thc od hhc-o.
@Dr_Melfi: tzn ja brałem ponad 10 sekundowe buchy, weź pod uwagę że #!$%@? wie jaka jest szkodliwość hhc-o, na angielskim reddicie ktoś opisał że może to nieźle płuca #!$%@?, jak dla mnie greenouty i hempshoty znacznie lepsze
@NaxZST: Największy problem uzależnionego jest taki że nie widzi problemu w substancji, którą nadużywa, nic nie jest idealne, a po twoich komentarzach widać że nie widzisz złych stron marihuany.

Dlatego co jak co kwalifikujesz się na miano ćpuna.

KURTYNA ( ͡° ͜ʖ ͡°)