Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Emnesti: Jak ktoś kiedy będzie wam wmawiać że praca umysłową jest tak samo ciężka jak fizyczna (szczególnie pracowników nie wykwalifikowanych) znaczy że nigdy nie pracował fizycznie xd nawet nie chodzi o samą pracę (choć ta też często jest bardzo ciężka i niebezpieczna do tego nie pozwala na wygodne przerwy kiedy akurat potrzebujemy) do której ciało szybko się przyzwyczaja. Prawdziwy problem to gigantyczne obciążenie psychiczne od męczenia się z tymi ludźmi, bycia
  • Odpowiedz
@Tandem1: nie obchodzi mnie los 99% roboli, ale pracując w takich zakładach widziałem że jest tam pewien dziwny procent ludzi którzy w ogóle tam nie pasują. Często są trzymani przez tak naprawdę sam nie wiem co. Do tego często w takich miejscach demonizuje się prace biurowa albo pokazuje jaki coś nie możliwego do zdobycia, słabo płatnego itd. Dlatego chciałbym wesprzeć wszystkich umiarkowanie inteligentnych którzy myślą o ucieczce z kołchozu bo takie
  • Odpowiedz
@jamajskikanion może poprostu takim ludziom odpowiada taka praca mimo że do niej nie pasuje bo są zbyt inteligentni ?
Życie nie koniecznie wygląda tak że ma się dwie bramki i jeżeli jest się głupim to idzie się do kołchozu a jak się jest mądrym to idzie się do biura. I nie koniecznie praca w biurze jest lepsza a fizyczna gorsza.
Może ktoś chce prowadzić proste życie, może woli iść do fabryki smrodu
  • Odpowiedz
@Emnesti: Opowiem wam pewną historię
Mam lat 45, więc dojrzewanie padło na lata 80
Gdy biegaliśmy z kumplami po boisku to rozeszła się informacja, że po 20 będzie film, jakiś Czechosłowacki i będzie gola babka.
A że pojawi się niespodziewanie to jest szansa, że rodzice nie zdążą wygonić z pokoju.
Boisko szybko opustoszało.
Oglądam i jest w połowie filmu scena, zaniosło sie na sex i partner zapytał:
- chcesz bym spuścił
  • Odpowiedz