Wpis z mikrobloga

@CptQRK: Owszem, mają swój klimat, a jakby ktoś zadbał to by były nawet ładne. Co nie zmienia mojej opinii o tym poście: jeśli autor uważa że tamte bloki są depresyjne, to znaczy że nie widział 80% tego kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chonotukuhwa: Prawda, przewaliłem się przez dobre 75% naszego kraju, od wsi które serio zostały zapomniane i stoją zniszczone drewniaki po widoki z dachu wieżowca w Gdańsku. Dla mnie mocno depresyjne były miejsca zapomniane przez człowieka, pusta wioska 5-6 domów, wszystkie drewniaki, brak żywego ducha w poblizu 30-40 km ;-;
  • Odpowiedz
Dla mnie mocno depresyjne były miejsca zapomniane przez człowieka, pusta wioska 5-6 domów, wszystkie drewniaki, brak żywego ducha w poblizu 30-40 km ;-;


@CptQRK: dodajmy do tego przez pol roku w powietrzy smrodomgla - szaro, buro, ponuro, paleta barw jak u kogos z daltonizmem, i SMROD
  • Odpowiedz
imo coś w stylu pic rel jest bardziej depresyjne


@Mar3czek: spokojnie, to wyglda jak osciedle w #gdansk przy ul elfow, basniowa, legendy. To #!$%@? wyglda jak #!$%@? truman show. no i blisko do szadulek.
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: włąśnie zauważyłeś duży przedziała czasowy. Otóż, za 20-30 lat będziesz już starszym człowiekiem, trzeba będzie częściej się udawać do lekarza, specjalistów. Dojazd samochodem, o ile będziesz miał i cie stać, będzie coraz trudniejszy. Aa, nie mówiąc, o tym jaka dla wielu będzie tragedią życiową utrata prawa jazdy. A od niedawna to prawdopowobne.

I teraz pomyśl,że mieszkasz w super domku na środku pola, 3km błotną nieoswietloną drogą od najbliższego przystanku PKS.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: No ale z tą zielenią na Letnicy to nie przesadzaj, ten kawałek istniejącego lasu pewnie też zaraz zagospodarują, jak oddadzą te wszystkie nowe osiedla to korki tam będą też solidne :D jak dla mnie te Albatrosy nie wyglądają tak źle, gorsze chyba to, że mają tam tak dużo mieszkań na wynajem. Też daleko do Reagana nie jest, rzut beretem park na Zaspie, ja tam jak idę na spacer to nie
  • Odpowiedz