Wpis z mikrobloga

@slepauliczka: @Phallusimpudicus:

7. brak balkonów, mieszkania jak kolejne ponumerowane cele

yyyy... wiesz, że nawet na twoim zdjęciu widać balkony? Co to znaczy że mieszkania jak kolejne ponumerowane cele? xD Czy to nie jest przypadłość każdego bloku?
  • Odpowiedz
@slepauliczka Wyobraź sobie, że większość dużych miast tak właśnie wygląda - betonoza. W Gdańsku akurat jest super zielono, na palcach jednej ręki można zaliczyć takie betonowe osiedla. Więc wystarczy przejść kawałek dalej i już nie ma depresji, jest dokąd uciec.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: ja znam jednego Oskarka, co tłumaczył mi że odłożył na mieszkanie tam, oszczędzając na studiach. Ale on to był fenomen. Tłumaczył mi, że nieekonomiczne jest auto, przeglądając oferty rowery wykonane z meteorytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@slepauliczka: No sa to troche molochy, fakt. Ale jak sie nie ma co się lubi to sie lubi co się ma. Przecież wiadomo ze każdy chciałby mieszkać bez sąsiadów z góry i dołu, gdzies gdzie jest ładne powietrze i widoki. Tylko teraz ilu takich szczęśliwców w ogóle jest, tak procentowo? Na pewno zdecydowanie mniej niż połowa. Takie życie, cóż poradzić.
  • Odpowiedz
@MioMiaMiu: uuu normalni ludzie się po prostu zaczęli wypowiadać. Niech Twoja koleżanka wrzuci gdzie mieszka. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ze kupno mieszkania w mieście wojewódzkim to nie jest supermarket jak nie masz pieniążków. Naprodukowałbym się, ale pewnie żadna z was nie wrzuci swojego dream osiedla. Wiele osób, które ruszyło temat kupna własnego M się o tym przekonało. Nie ma znaczenia czy to był 2021, 2022 czy nawet 2014 czy
  • Odpowiedz
no tak, bo nie można z trawką i ładnie 10 minut do centrum, tylko betonoza.


@slepauliczka: a mozna? Pytam powaznie, nie znam Gdanska. I jak mozna, to jaka roznica w cenie?

I co jest az takiego zlego w tych blokach? Duza zaleta jest to ze sa wysokie, wiec nie wcisna tuz obok jakiegos jak to sie zdarza przy tych bloczkach na 2-3 pietra

blok jak blok, ja to się zastanawiam kto
  • Odpowiedz