Wpis z mikrobloga

  • 2
@goferek Niestety tak to wygląda, szczególnie jak ma się dodatkowo swoje pasje/zajęcia dodatkowe poza pracą. Pocieszam się jedynie faktem, że z roku na rok dziecko powinno być coraz bardziej samodzielne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: true, zresztą wcale nie jest tak że jak z kimś jesteś to za karę. Teraz dużo par ma swoje zainteresowania i wspólne zajęcia. Po prostu wyjście na piwo to nie jest jakaś super aktrakcja jak się jest dorosłym w związku. Zwłaszcza jeśli organizator potrzebuje tylko publiki by się czymś pochwalić.
  • Odpowiedz
@goferek: w #pracbaza wyjścia na piwo obecnie to jakieś 1/rok. Ostatnio sporo osób się zadeklarowało, ale tydzień przed terminem nagle każdy zaczął wymyślać, że mu nie pasuje. Kiedyś ustalając termin miesiąc wcześniej jedna z osób stwierdziła, że ona wtedy nie może. Miesiąc kurna wcześniej wie, że ma piątek zajęty XD
  • Odpowiedz
a kumpel w knajpie,


@FisioX: Jeżeli jako barman to często się robi wtedy spotkania w godzinach flauty. Jak właściciel ogarnięty to się nawet ucieszy, bo chociaż w tych godzinach nie straci.
  • Odpowiedz
@goferek: guzik prawda. Trzeba tylko wyznaczyć termin z odpowiednim wyprzedzeniem i jak macie znajomych co naprawdę chcą się spotkać, to wszyscy znajdą czas. Ja się tak z kolegami ze studiów spotykam - raz na pół roku weekend u kogoś. Nikt nie marudzi, szybko bilety kupujemy, rezerwacje robimy i póki co udaje się spotykać.
  • Odpowiedz
ten co chce znajdzie sposób ten co nie chce wymówkę.


@george_prosto_z_drzewa: o to to, ja ostatnio przeprowadziłem rozmowę z przyjaciółmi (z naszej paczki z 5-6 ostało się nas 3) i dałem taki argument, i normalnie nawet z za granicy ogarnęliśmy wszystko i pojechaliśmy na domek na 4 dni.

a dwóch z naszej paczki bierze ślub i ostatnio do mnie z ryjem że jestem #!$%@? nie kolega bo nie idę na ich
  • Odpowiedz
@goferek: to nie kwestia braku czasu, tylko dziadzienia. ludzie w wieku 25-30 wchodzą w tryb janusz i ani nigdzie wyjść ani pojechać gdzieś, jedyna rozrywka to netflix i umycie samochodu w weekend xD
  • Odpowiedz