Wpis z mikrobloga

@Listonosz1 fajna robota. Tylko się nie daj wykorzystywać. Jak nie będziesz dawać rady z dostarczaniem listów to nie #!$%@? jak debil tylko zostaw robotę na kolejny dzień. Bo jak pokażesz że możesz to ci będą dopierdzielac jeszcze więcej
  • Odpowiedz
@Listonosz1:

w kierunku Berlina. Trzymajcie się kochani, wspólnie walczmy o nasza przyszłość.


Czy Ty właśnie przeprowadzasz jednoosobową inwazję na Niemcy w naszym imieniu? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
wyruszasz z Orlenu? Rozumiem, że chciałeś się tylko wysrać przed podróżą


@grzes1290: p0lactwo dzielnie walczy z Obajtkiem #!$%@? mu kible, tymczasem wszystkie stacje w Polsce zaopatruje Orlen xD
  • Odpowiedz
@Listonosz1: Piszesz że zmarnowałeś swój czas i pieniądze publiczne na wykształcenie inżynierskie tylko po to żeby pracować jako listonosz dla Niemca? W dodatku nazywasz to walką o swoją przyszłość. Upadek godności. Albo bejt.
  • Odpowiedz
@Listonosz1: Powodzenia! Otwiera sie przed toba ogromna szansa. Żyj życiem którego polactwo robactwo będzie zazdrościć. Mądrze inwestuj nadwyżki finansowe, rozwijaj się i buduj poczucie własnej wartości. Po latach przyjdzie niezależność, w koncu i niemiecka emerytura. A polaki w tym czasie będą siedzieć w cieciówce albo na kasie w markecie bo nie starczy na leki. Nie zmarnuj tego!
  • Odpowiedz
@jajcek: A może to trzeba obrócić?
W jakim stanie jest nasze szkolnictwo wyższe i rynek pracy, skoro inżynierowi od razu po dostaniu dyplomu opłaca się bardziej roznosić listy w Berlinie niż pracować w zawodzie?
  • Odpowiedz
  • 9
@schaefer Ja tam skończyłem studia techniczne w Polsce i kontynuowałem zagraniczne i nie mamy się czego wstydzić jezeli chodzi o poziom nauczania. Chyba ze to inz. Po szkolach gdzie jak tylko placisz to otrzymasz tytul. Jak dla mnie to OP marnuje rok czasu na pracę jako listonosz. Osobiście to juz wolałbym popracować ten rok w Polsce jako inżynier i zdobywać doświadczenie a w międzyczasie uczyć się w międzyczasie niemieckiego. No ale
  • Odpowiedz