Wpis z mikrobloga

@takamojaopinia: @Matemit:

Aktualnie po 1.5 roku dostałem awans na seniora (co uważam za dobry wynik - rozsądny) (nie IT).
Oprócz mnie dostała jeszcze jedna osoba awans, ale oboje mamy zupełnie inne podejścia do pracy i nie wiem, które jest lepsze (zapewne połączenie obu).

Ja robię to co do mnie należy i za co mi płacą, jak jest możliwość zrobienia czegoś ciekawego/brania udziału w projekcie, to robię to i staram się
@sliti666: Pytasz czy awans dostaje się za kompetencje czy zapier? Moim zdaniem ani jedno, ani drugie.

Awansują osoby które dowożą, biorą na siebie coraz wiekszą odpowiedzialność i jeszcze przed awansem pokazują ze są w stanie brać na siebie odpowiedzialność ze stanowiska wyżej. Nie chodzi o bezmyślne #!$%@?, tylko pokazywanie decydentom ze możesz znacznie więcej niż wskazywałoby Twoje obecne stanowisko. Musisz robić rzeczy ważne i uczestniczyć w rzeczach ważnych, nie w robieniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sliti666: imo kwestia tego na jakiego managera i na jaki zarząd trafisz. Ja po zmianie pracy nagle dostaje propozycje iscia w management w it, a w poprzedniej to #!$%@? w śmiesznych warunkach za śmieszne grosze. Polecam różowej zmienić firmę