Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, potrzebowałbym rady. Myślę nad prezentem na Mikołajki albo Święta dla dziewczyny. Ona ma 26 lat i ma trochę bzika na punkcie swoich kotków. W sumie jak je poznałem, to też trochę mi odbiło, bo są przeurocze xd.
Pytanie jest takie: czy dobrym prezentem byłby taki customowy zestaw lego jak na obrazku (ja go zbudowałem w programie i ta wizualizacja też jest zrobiona przeze mnie). Zrobiłem go tak, żeby odpowiadał wyglądem jej dwóm kotom, jednemu większemu, drugiemu mniejszemu. Odpowiada też ich umaszczeniu. Oprócz tego wydrukowałbym też customową instrukcję i karton, żeby przypominało to prawdziwy zestaw Lego. Mam już ten zestaw zbudowany w odpowiednim programie, mam listę części, które musze kupić i listę sklepów, skąd mógłbym je zamówić. Wystarczy teraz kliknąć i kupić. Całość wyjdzie mnie pewnie +- 100-150 zł łącznie z wydrukowaniem instrukcji i pudełka. To spoko prezent na Święta/Mikołajki? Nie jest zbyt dziecinny dla dziewczyny 26 lat - ja jestem kilka lat młodszy od niej? Ona nigdy nie mówiła o Lego, ale wydaje mi się, że nie da się ich nie lubić, a te kotki wyglądają słodko - dorobiłbym do nich też taki podest, żeby mogła sobie postawić na biurku.

Powiedzcie co myślicie, może to głupi pomysł i lepiej postawić na coś użytecznego na prezent?
#pytanie #zwiazki #lego #prezent #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63547dc89813be46e90724cc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej, potrzebowałbym rady. Myślę nad...

źródło: comment_1666542027MOdOyogVhymjy08DZQZuZZ.jpg

Pobierz
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania większość dziewczyn które znam (i ja) byłyby totalnie podjarane takim prezentem :D kochamy nasze koty!! A poza tym sam fakt że tak personalizujesz i wkładasz serce w zrobienie jej fajnego prezentu jest cenny. Wierzę że mój mąż mnie kocha ale nie wpadłby na coś takego xD Robisz to dobrze Mirku