Wpis z mikrobloga

ziomek wczoraj koło 22 wziął 240ug. rano pregabalina i coxil o ile to ma jakis wplyw. wizuali brak. wiem jak to jest byc na tym stanie, i tez nie pierwsza osobe widziałem po tym, ale mu to totalnie #!$%@?. wziął nóż, co chwilę sobie nim po sobie jeździł, na mnie wzrok jak totalny psychopata, mówił że jest w tym stanie kogoś zabic. juz na wejściu okazywal bardzo dużą senność, wygonił mnie pod pretekstem pójścia spać. ogolnie to z rana pisał ze nigdy nie mial takiego badtripa i że stracił totalnie świadomość. na co dzień nie wykazuje takich myśli, czy to na pewno było LSD? czy na ludzi może to działać w taki sposb? byłem w niemałym szoku... xD #psychodeliki #lsd #narkotykizawszespoko
  • 5
@PurpleHaze: cóż, ja lokalnie tego nie miałem, zawsze jakiś market bo stąd bym się bał. osobiście mam pojęcie o tych testach, nawet kiedyś ziomek dany materiał tak nam sprawdził.
@nizleduk: Ziomek po kartonie 250 ug próbował skoczyć z balkonu. Tylko ze on miał srogie problemy psychiczne spowodowane długim ćpaniem kryształu, MDMA i nadużywania alkoholu. Próbował tez nas bic, ale elegancko #!$%@? go z chaty ziomka na ulice. Zaczął dziwnym trafem ogarniać jak stał bez butów na środku ulicy xD