Wpis z mikrobloga

Mam już następny tytuł na niedzielny #twitch #stream, zaraz po Quake 2 którego aktualnie ogrywam (gdzieś pewnie po raz 5-6 xd)

Pamiętacie ten tytuł ? Lata w to nie grałem. W zasadzie ogrywane było tylko za dzieciaka i jakoś już później już do gry nie wróciłem

Ale system "zniszczalności" robił wrażanie. Zamknięte drzwi ? No problemo, wywal sobie dziurę w ścianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję że działa prawidłowo na nowych systemach

#retro #retrogaming #gry
Pobierz BorysKafarov - Mam już następny tytuł na niedzielny #twitch #stream, zaraz po Quake 2...
źródło: comment_1666527880zwO7KTeMQrYbQIlnbEZmJe.jpg
  • 17
@BorysKafarov: gierka fajna ale nic poza tym. zniszczalnosć była trochę przereklamowana bo różnie to działało (tam gdzie miało dzialać najczęśćiej a poźniej to już nie,

dla mnie tytuł na raz z trochę zmarnowanym potencjałem
@m_ney: pamiętam że faktycznie były miejsca gdzie nie dało się wywalić ścian i zawsze to chyba było spowodowane po prostu fabułą/level designem. Po prostu kompletnie krytycznych dla poziomu miejsc nie dało się niszczyć żeby czasem nie schrzanić poziomu. Tak kojarzę przynajmniej
polecam jeszcze Sin i Rogue Trooper. Ta druga otrzymała chyba nawet remake


@plonace_kalosze: ta druga gra jest na Steam nawet, zarówno oryginalna, jak i odświeżona wersja. Sin jest u Gabena w wersji oryginalnej, ale też ma dostać jakiegoś remastera.