Wpis z mikrobloga

a może dlatego ze to już nowy człowiek i odbieranie mu możliwości życia jest niesprawiedliwe. Odpowiedz sobie na pytanie czy powinna być przesłanka do aborcji z powodu koloru skory, bo można sobie wyobrazić taka sytuacje ze kobieta by nie chciała czarnego dziecka, albo w przyszłości jak będzie można wskazać czy dziecko będzie homo czy z tego powodu powinno się umożliwić aborcje?


@Happy_pol: A widzisz jakaś różnice miedzy byciem czarnym a byciem
  • Odpowiedz
@#!$%@? lewaki uwielbiaja parabole do tłumaczenia swojej pokretnej logiki. Chca aborcje na zyczenie argumentując to ze dzieci umierają w meczarniach zaraz po narodzinach. Tak samo jak chca zabrać wolność bo dziadek umrze na grupę
  • Odpowiedz
tak naprawdę są przeciw aborcji z zazdrości, że inni uprawiali więcej seksu dla przyjemności niż oni


@Sharlene: To prawda na poziomie psychologicznym, aczkolwiek jest to prawdą jedynie w odniesieniu do kobiet (w sensie, jeśli ci "inni" to mężczyźni to nie ma problemu). Mentalni konserwatyści (niezależnie od płci) nie mają problemów z dużą ilością seksu u mężczyzn, którym seks się co do zasady należy (dlatego koncepcję gwałtu w małżeństwie dyskredytują nawet poważne
  • Odpowiedz
PS

niezależnie od tego co mówią przeciwnicy


@Sharlene: Masz też rację, poprzedzając argument w ten sposób, gdyż w istocie tak jest, że osoby "okopane" na pewnej ideologicznej pozycji o genezie quasi religijnej (lub wprost religijnej, lecz do widzenia świata przez pryzmat dogmatów ze świętych ksiąg coraz mniej osób jawnie się przyznaje – można zaobserwować, że zamiast o Bogu mówi się się o tym co jest "naturalne"; są to jednak koncepcyjne synonimy,
  • Odpowiedz
niezależnie od tego co mówią przeciwnicy, tak naprawdę są przeciw aborcji z zazdrości, że inni uprawiali więcej seksu dla przyjemności niż oni


@Sharlene: dokładnie, przecież jeden z najpospolitszych argumentów to "trzeba ponosić konsekwencje" xD Takich debili powinno się zostawiać na śmierć np po wypadkach samochodowych, niech ponoszą konsekwencje jeżdżenia samochodem
  • Odpowiedz
niezależnie od tego co mówią przeciwnicy, tak naprawdę są przeciw aborcji z zazdrości, że inni uprawiali więcej seksu dla przyjemności niż oni


@Sharlene: to kuriozalne ale taka jest prawda. Dziwnym trafem konfiarz przestaje #!$%@?ć te swoje kocopoły w momencie jak jakimś cudem uda mu się znaleźć babe.
  • Odpowiedz
niezależnie od tego co mówią przeciwnicy, tak naprawdę są przeciw aborcji z zazdrości, że inni uprawiali więcej seksu dla przyjemności niż oni


@Sharlene: w sumie chyba taak wygląda obraz konfederatów aka wykopków.

Nie rozumieć konsekwencji aborcji i że ona ma wpływ również na mężczyznę to przecież chyba dziecko w przedszkolu potrafiłoby połączyć kropki.

Tu trzeba byłoby być kimś upośledzonym w znacznym stopniu
  • Odpowiedz
Za każdym razem gdy widzę jak Pisowcy i Konfederaci tłumaczą zakaz przerywania ciąży z przyczyn embriopatologicznych, tym, że można było się zabezpieczyć.

@#!$%@?: A nie można było? Jest jakiś zakaz środków antykoncepcyjnych?
  • Odpowiedz
niezależnie od tego co mówią przeciwnicy, tak naprawdę są przeciw aborcji z zazdrości, że inni uprawiali więcej seksu dla przyjemności niż oni

@Sharlene: Przyszła kobieta i oczywiście jak zawsze ten sam argument ad-vaginum. "Pewnie zazdrościsz seksu, incelu".
  • Odpowiedz
to kuriozalne ale taka jest prawda. Dziwnym trafem konfiarz przestaje #!$%@?ć te swoje kocopoły w momencie jak jakimś cudem uda mu się znaleźć babe.

@mlodyernest: Dziwnym trafem nikt nigdy, oprócz ciebie najwyraźniej, takiej sytuacji nie doświadczył. Czy możesz podać jakieś przykłady tego twojego chochoła?
  • Odpowiedz
@ibilon: ja byłem korwiniarzem może jeden miesiac jak posłuchałem wywodów korwina i w wieku 18 lat stwierdziłem ze hehe głosujemy na tego dziadka, jazda auuuuuuu i dwa tygodnie po wyborach już mi był obojetny a potem wraz z dorastaniem widziałem że #!$%@? farmazony

Dziwnym trafem nikt nigdy, oprócz ciebie najwyraźniej, takiej sytuacji nie doświadczył.


skąd wiesz? przeciez to co napisałem to nie jest rocket science tylko większość ludzi wyrasta z bycia
  • Odpowiedz
Czy możesz podać jakieś przykłady tego twojego chochoła?


@ibilon: ja pamiętam że na wykopie były dwa artykuły o jakichś katolibach co niby byli przeciwko aborcji, pikiety, plakaty, organizacje, ale ich żony mogły dokonać aborcji bo "ich sytuacja była wyjątkowa" i nie było nic o chorobie płodu
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Lewackie fiksy po raz kolejny. Każde dziecko usunięte, to na pewno miało wady genetyczne. Tak naprawdę skrobią się, bo mają za małe mieszkania, czy nie chcą gówniaka xD
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Nie można się zabezpieczać z tego co wiem jeśli się jest osobą wierzącą, natomiast żeby w tych czasach nie umieć sobie zamotać aborcji to już też wodogłowie xD
  • Odpowiedz