Wpis z mikrobloga

@ibilon zakaz może nie, ale dostęp do podstawowej antykoncepcji awaryjnej jaką jest tabletka "dzień po" jest prawnie utrudniony poprzez wymóg recepty przepisanej przez ginekologa. Termin do ginekologa wynosi nawet do kilku tygodni. Ponadto lekarz może ci odmówić posługując się totalna bzdurą prawną w skali europejskiej jaką jest klauzula sumienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Alky mam #!$%@? na ich grzechy, w ich mniemaniu żyje w grzechu bo nie mam ślubu kościelnego tylko cywilny a będą mi #!$%@?ć że aborcja to grzech.
  • Odpowiedz
@Happy_pol: ja nie wiem jaka byłaby moja decyzja, ale są kobiety dla ktorej niechciany płód jest jak rak. To jest wnętrze ich ciała, ich cierpienie, ich ryzyko utraty życia. Bardzo łatwo jest ci mówić "tak nie wolno" bo jesteś uprzywilejowany tym, że ciebie nigdy dziecko nie będzie rozrywać od środka. Jesteś jak te gwiazdy które krzyczą "wpuszczać uchodźców" podczas gdy one same siedzą w rezydencjach umieszczonych w środku tysięcy hektarów ziemi
  • Odpowiedz
@Sharlene: ale nikt ci nie karze zachodzić w ciąże, tylko jak się zachodzi to trzeba ponieść konsekwencje i wziąć to na klatę, tym się charakteryzuje bycie dorosłym za czyny ponosisz konsekwencje, a widzę ze wy chcecie być jak małe dzieci które jeszcze nie znają pojęcia odpowiedzialnosc
  • Odpowiedz
@Sharlene: równie dobrze ja mogę dać argument o byciu facetem ze wy tego nie zrozumiecie nigdy bo macie ten przywilej ze od was się nie oczekuje niczego, ze wy jak kogoś się wysyła na wojnę to facetów itd
  • Odpowiedz
@Sharlene: dobrym argumentem na walczenie z anty-abocjonistali jest inne spojrzenie na ten problem.

Zmuszanie osoby, by przy pomocy swojego ciała i wbrew swojej woli podtrzymywała życie innej osoby, jest moralnie wątpliwe.

@Happy_pol nie ma na to argumentów, wiec mi nie odpowiedział sensownie do tej pory.
  • Odpowiedz
@Sharlene: ale kto to wy, wojny wybuchaja z tego powodu ze jakis kraj chce wymusić na innych swoją wole zgodnie ze swoimi, co nie dowodzi temu ze faceci je wywołują szczególnie ze kobiety które rządziły tez wywoływały wojny
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Żeby uniknąć cierpienia, trzeba się nie rozmnażać.
Antynataliści górą moralną.
Nie pozdrawiam relatywnych moralnie aborcjonistów.
  • Odpowiedz