Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WicekJajko: roczne dziecko już też powinno w miarę normalnie spać, jeśli nic mu nie dolega. Też to przerabiałem. A jak dalej nie możesz spać, to wróć do pierwszego mojego komentarza i leć po jakieś prochy :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WicekJajko: oj tam, nie musisz brać jakichś killerów przecież. Dla tego też proponuję psychiatrę, żeby "uszył coś na miarę". Wiesz, taka bezsenność to nic dobrego na dłuższą metę. Może nie umrzesz od tego, ale potem możesz np. stracić kontrolę i zasypiać w różnych dziwnych sytuacjach. Ja tak miałem. Ponad rok, mimo już bardziej regularnego snu, potrafiło mnie odcinać dosłownie na stojąco. A to już nie jest fajne...
@WicekJajko: Długo tak pocisgniesz. To nic nadzwyczajnego, każdy nawet zdrowy człowiek wybudza się w nocy, zazwyczaj co około 2 godziny, po prostu tego nie pamięta. Ważne, że to przez dziecko, więc wszystko z Tobą ok, niestety jakiś czas trzeba się przemęczać. Na świecie urodziło się już tyle miliardów dzieci i zazwyczaj rodzice przeżywają ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja przez wiele lat wybudzalem z 5 i więcej razy