Wpis z mikrobloga

Lubella zamiast podnieść ceny, obniżyła wagę opakowań wielu makaronów z 500g do 400g.
Wielu PiSiorów nie ogarnia tematu inflacji więc może tym banalnym przykładem przekonacie się jak to jest, że za niecałe 4zł macie mniej na obiad mimo, że dostajecie różne socjale, 13 i 14 co jeszcze mocniej wciska gaz w rakiecie inflacyjnej.

#gospodarka #pieniadze #inflacja #jedzzwykopem #gotujzwykopem #polityka ##!$%@? #polska
Pobierz widmo82 - Lubella zamiast podnieść ceny, obniżyła wagę opakowań wielu makaronów z 500...
źródło: comment_1666472049tWKdgWdGA5CaxVRlCwzeET.jpg
  • 9
boje się że ci emeryci od 13 i 14 mogą nie czytać wykopu i ten przekaz do nich nie dotrze


@widmo82: mam to co napisałem wyżej wyjaśnić, albo napisać jaśniej? Czego z tego nie rozumiesz?

Przekaz nie dotrze do adresata, a wśród młodych ludzi którzy tu siedzą "i mogą przekazać rodzicom" poparcie dla PiS nie istnieje

Cały wykop jest mocno anty-pisowy, twój wpis zniknął bez pojedynczego plusa w tysiącach innych o
Przekaz nie dotrze do adresata, a wśród młodych ludzi którzy tu siedzą "i mogą przekazać rodzicom" poparcie dla PiS nie istnieje


@Atreyu: sam nie ogarniasz. Na wykopie jak sam piszesz, siedzą zwolennicy innych partii niż PiS i oni mają rodziców PiSiorów z którymi mogą łopatologicznie porozmawiać.

Cały wykop jest mocno anty-pisowy, twój wpis zniknął bez pojedynczego plusa w tysiącach innych o tym samym wydźwięku, bez mojego komentarza nie miałby żadnej reakcji
Na wykopie jak sam piszesz, siedzą zwolennicy innych partii niż PiS


@widmo82: nic takiego nie napisałem, przeczytaj uważnie bo moja wypowiedź ma zupełnie inny sens
nic takiego nie napisałem, przeczytaj uważnie

@Atreyu:
No to czytam:

Wśród młodych nie mają obecnie żadnego elektoratu (znacznie spadł w tej grupie od straju kobiet), a jak mają to już betonowy

@Atreyu: ale pieprzysz, ewidentnie napisałaś, ze starzy nie siedzą na wykopie a wśród młodych poparcie dla PiS jest znikome, tym bardziej na wykopie.