Wpis z mikrobloga

EJ to ile juz ludzi zginelo od szczepionek, bo tak juz szczepia prawie 2 lata i jakos nie widze zeby ludzie umierali na ulicach albo byli zmuszani przez billa gejtsa do samobojstw przez zaszczepione czipy z szczepionek.
Kiedy zacznie sie ten armagedon i rozpad spoleczny, bo wiekszosc ludzi przyjela 1 ml wody fizjologicznej nawet juz 3 razy i nic sie niedzieje.
SZURY SNUF MIALY RACJE! XD
#jablonowski #heheszki #bekazpodludzi #koronawirus #szury #neuropa #4konserwy
Pobierz BayzedMan - EJ to ile juz ludzi zginelo od szczepionek, bo tak juz szczepia prawie 2 ...
źródło: comment_1666437945zzFyDNQtw4BnXjhrBlnVqv.jpg
  • 28
@BayzedMan: No jak słuchasz się takich autorytetów, to tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tymczasem autorytet oświeconych Polaków, elity tego narodu, która domagała się zamordyzmu covidowego rodem z Chin. Najlepsze, że gość nadal ma tutaj AMA z o FAKTACH i mitach o koronce XD Nadal czekam na ten armagaden, cokolwiek on znaczył. Tym bardziej, że w marcu przybyło do kraju dużo nieszczepów z Ukrainy. Choć pewnie powiesz,
Pobierz wilhelm99 - @BayzedMan: No jak słuchasz się takich autorytetów, to tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡...
źródło: comment_1666438615ENnLqLEtvfEHbbcfTMGwnw.jpg
@BayzedMan: Nie wiem jakie masz choroby, ale skoro wiesz kto to pisał, to skieruj się konkretnie do tych ludzi, a nie do mnie. Bo na razie to mamy jakieś twoje urojenia kontra faktyczny wpis i narrację autorytetu telewizyjnego i wykopu, jak się okazuje. Więc oczekuję odpowiedzi, a jeśli nie utożsamiasz się z jego narracją i uważasz, że to jakiś szur, to spoko, nie było tematu ;)
@velmar: Na niemczech sie nie znam wiec sie nie wypowiadam, wiem za to co sie dzieje w UK, pomimo tego ze NHS daje dupy to wskaznik smiertelnosci spadl jak z dachu wiezowca pomimo duzo lepszych warunkow dla covida do zarazania, wilgoc polaczona z nedzna pogoda i brakiem slonca.

@podjad3k: Nie ma, bo ludzie sie zaszczepili, no co ja mam wam szury powiedziec, nie mieliscie nigdy racji w niczym przykro mi