Wpis z mikrobloga

EJ to ile juz ludzi zginelo od szczepionek, bo tak juz szczepia prawie 2 lata i jakos nie widze zeby ludzie umierali na ulicach albo byli zmuszani przez billa gejtsa do samobojstw przez zaszczepione czipy z szczepionek.
Kiedy zacznie sie ten armagedon i rozpad spoleczny, bo wiekszosc ludzi przyjela 1 ml wody fizjologicznej nawet juz 3 razy i nic sie niedzieje.
SZURY SNUF MIALY RACJE! XD
#jablonowski #heheszki #bekazpodludzi #koronawirus #szury #neuropa #4konserwy
B.....n - EJ to ile juz ludzi zginelo od szczepionek, bo tak juz szczepia prawie 2 la...

źródło: comment_1666437945zzFyDNQtw4BnXjhrBlnVqv.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BayzedMan:

Na Niemczech się nie znasz, bo nie pasuje do narracji o strasznym covidzie i cud, miód szprycach czy powód jest inny?
Bo gdybyś faktycznie szukał rozwiązania problemu, to ten kraj byś przeanalizował 12 razy. No ale tak się robi, gdy twoja prawda jest "najtwojsza" i koniec ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Na Niemczech się nie znasz, bo nie pasuje do narracji o strasznym covidzie i cud, miód szprycach czy powód jest inny?


@velmar: Niemcy musza byc reptilianami skoro szczepionki tam nie dzialaja.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Niemcy musza byc reptilianami skoro szczepionki tam nie dzialaja.

Nie znam się na reptilianach. Przybliżysz temat?
A poważniej: może Niemcy nie zaufali nauce, dlatego pomimo znacznie większego współczynnika przyjmujących preparary na covid, mają efekty skrajnie inne od średnio "zaszczepionej" Polski?
A może odległość od Ukrainy ma tutaj
  • Odpowiedz
@BayzedMan: szurskie bingo:

Czipy w szczepionkach? ✅
Śmiercionki bardziej niebezpieczne niż wirus? ✅
Bezpłodność powodowana szczepionkami? ✅
Małpie mózgi i ludzkie płody w szczepionkach? ✅
COVID powstał w laboratorium? ✅
5G rozsiewa COVID? ✅
Morgellony w maseczkach? ✅
Masowe omdlenia spowodowane maseczkami ograniczającymi dostęp tlenu? ✅
Paszportów szczepionkowych użyje się do stworzenia waluty/identyfikacji cyfrowej? ✅
Plandemia to sposób na wprowadzenie New World Order? ✅
Nie masz nic i jesteś szczęśliwy?
  • Odpowiedz
Nie ma, bo ludzie sie zaszczepili, no co ja mam wam szury powiedziec, nie mieliscie nigdy racji w niczym przykro mi ¯_(ツ)_/¯


@BayzedMan zaszczepili się i dlatego niedługo tyle milionów szczepionek do utylizacji, bo termin przydatności się zbliża xD
Nkrz, coś jeszcze chcesz mi powiedzieć? Ile dawek przyjąłem?
  • Odpowiedz