Wpis z mikrobloga

  • 1025
Wracam z ciągiem dalszym historii Roberta i jego zagubionego po koncercie fagotów portfela :)
Udało nam się go zlokalizować na Facebooku dzięki znajomym znajomych znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapewne byłoby łatwiej, gdyby miał wpisane całe nazwisko zamiast dwóch liter.
Nauczka na przyszlosc: jak gubicie portfel to podawajcie pelne dane na Facebooku i wlaczcie możliwość wyszukiwania profilu przez obcych xD
Robert portfel odebrał w poniedziałek o 19, niecałe 2h po tym jak go namierzyliśmy.
Ślubu nie będzie, ale dostałam wino jako znaleźne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisując hurtowo hejkerom: nie mogłam mu wyslac/zawieźć dokumentów bo nie było żadnego z adresem. Gość mieszka osiedle obok, więc podrzucenie go nie byłoby problemem. W nowych dowodach jest miejsce urodzenia i organ wydający dokument.
Z odnoszenia dokumentów na policję/do banku mam kiepskie wspomnienia i miało to być ostatecznym krokiem gdybym nie nawiązała kontaktu z Robertem do poniedziałku wieczorem.
krave - Wracam z ciągiem dalszym historii Roberta i jego zagubionego po koncercie fag...

źródło: comment_1666379282f4EXezHsM9PHQrqOA6JGe9.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@rybsonk wiem, groziło mi też oskarżenie o kradzież, znalezienie domniemanego ojca mojego bękarta i wiele innych, ale jakoś się nie boję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@cojaturobietezzajety dali z siebie mocne 30%, godzinę grał samogon, potem trochę cjalis i ostatnie 5 piosenek było BFF, więc tak sobie.
Nagłośnienie średnie, bardzo kiepska informacja na miejscu od organizatorów np. odnośnie palarni czy strefy vip
  • Odpowiedz
@krave: dobrze czuje człowiek, też kiedyś zgubiłem portfel z dokumentami i znalazł jakiś ukrainiec i napisał do mnie na facebooku. Nic nie chciał, ale przelałem mu stówę na jakiś trunek.
  • Odpowiedz
@krave: Dla Twojej wiadomości na przyszłość, to obowiązkiem osoby która znajdzie dokumenty jest niezwłoczne ich przekazanie do jednostki policji lub innemu organowy administracji, a nie przetrzymywanie przez kilka dni w domu xD
  • Odpowiedz
@krave: @veranoo: Znalazłem kiedyś portfel na obwodnicy, akurat coś mi rąbnęło w samochodzie i zjechałem na pobocze sprawdzić co to. Patrzę, a metr przed autem leży portfel. Też znalazłem właściciela przez fejsa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@acio_mi: Bo pewnie już wiedział, że zgubił i domyślił się, że randomowa laska nie pisze do niego w sprawie tego koncertu przez przypadek? No pomyśl trochę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@acio_mi może sam robił wpisy na jakichś lokalnych grupach i czekał na wiadomość? Nie wiem ¯_(ツ)_/¯

@dziacha tak, tak, już się naczytalam przy poprzednim wpisie, że pójdę pierdzieć w pasiak, codziennie chodzę spać w ubraniu na wypadek porannej wizyty policji i nic, a akurat przydałby mi się urlop, nadrobilabym zaległości czytelnicze xD
  • Odpowiedz